K
krycha
Gość
cześć:-)
internet nam ostanio zawodzi(z Vodafone)-miesiąc działał bez zarzytow, bo była miesięczna gwarancja hehe. A teraz ,żeby się połączyć, trzeba miec anielską cierpliwość. Dlatego rzadziej wpadam.Pozdrawiam ciepło wszystkie mamusie![]()
Aaaa, no to teraz już wszystko jasne ;-) i też pozdrawiam
. Beakta, teraz to już mnie zmartwiłaś tą wiadomością, ale cóż nie ma co rąk załamywać i trzeba się zabierać do roboty!!! Szkoda, że nie wiedziałam tego w tamtym tygodniu, zależy mi na czasie, ale tak to jest, że niewiedza zawsze nas gubi
... Może jednak się wyrobimy
. Strasznie przygnębiająco jest dzisiaj a jutro to już totalna masakra ma być - nie lubię takiej pogody, brr...
Moze zasiegnij informacji u kogos kto juz ma taki paszport. W przyszlym tygodniu wraca GASTONE to ona nam powie jak to jest naprwde.
, tak czy siak wyjdzie w praniu. My zaczynamy już powoli działać, najprawdopodobniej we wtorek złożymy wniosek (oby!!!!!!!!!!) wtedy się okaże czy możemy przyspieszyć bez tłumaczeń czy nie, na pewno się ozwę na ten temat!!! 
, od 7.00 rano miała aż jedną godzinną drzemkę. Zaczęłam spisywać ile ona w ogóle śpi na dobę i wyszło mi, jak na razie (2 dni, dziś jest trzeci, więc jeszcze się nie bardzo liczy), że średnio 12 godzin - to chyba trochę mało, nie? I jeszcze nadal nie chce ciągnąć smoka, więc ciągle z cyckami na wierzchu chodzę
, chyba przechodzę dziś jakiś kryzys :-(... Rzeczywiści dobrze, że już piątek, bardzo lubię piątki!!!