Heja ja tu tyle razy wpadalam ale nic nie napisalam :/ Glupek jestem wiem

) U nas okeyo Kaszelek tylko pozostal Ale na szczescie kaszlniemy 3 razy na dzien

)
Pogoda nii w 5 nii w 10 :/
aga jeszcze zdazysz po prasowac

) Ty to napewno tego duzo masz ojj wiec i czasu duzo potrzeba
drozdusia chwall no sie jak bryka sie szalalo i jak maluszek sie ma ?
madzia a jak Twoja stokrotka ?
justysia ten czas tak szybko lecii Kurcze to juz minelly dwa tyg A mam wrazenie ze dwa dnii
natinke bo niewiem czy zgubilam po drodze czy nie zostawilam moze u Ciebie Nadinkowej zabawki Taka niebieska grzechotka piesek ?
marta noo Ty juz minelas swoje pieklo

) Teraz bedziesz miala spokoj w domku

)
gosia a jak tam malenka ? Jak zebolki ? Ja mam ta butelke z tym smiesznym smoczkiem Wiec jak sie spotkam z Justysia po kosmetyki to jej ja dam A ona by Ci przekazala Bo napewno sie szybciej spotkacie niz ja przylece w styczniu

)
kaja jak tam Michas i nauka chodzenia ?

)