reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam Wszystkie mamusie,Aga glowka do gory bedzie dobrze zycze Ci oby fasolka rosla zdrowo:-)Tosiamp pewnie jak tylko bede jechala dam Ci znac to polatamy po tych fatalaszkach(to moj pomusl na zabicie czasu,niestety:no:)nudzi mi sie w domku okropnie teraz juz nie pracuje wiec sprzatam,gotuje no i biegam na miasto codziennie,juz nie pamietam kiedy mialam tyle czasu,bylam w Kilkee jest fajnie,ale pamietam,ze bylam tez na innych klifach Moher cos tam nie daleko tych Kilkee wlasnie,pozdrawiam Was goraco,pa,pa;-)
 
reklama
Hejka dziewczyny
Mieszkam niedaleko Limerick z mężem i córeczką a teraz oczekujemy na
kolejnego członka naszej rodzinki;) Wg moich obliczeń jestem w ok 5 tc
Byłam już na wizycie u mojego GP ale mam mieszane uczucia bo nie wykonał
on żadnych badań tylko pogratulował i kazał czekać aż przyjdzie list ze szpitala:baffled:i wtedy zostaną wykonane wszystkie badania a ja już czytałam że to można czekać i czekać:-( Czy da się to usg chociaż jakoś przyspieszyć??
 
Kaja,a czy pobral ci krew do badan?na usg zawsze trzeba troszeczke poczekac,ja wiem jak potrafi przyszla mama byc niecierpliwa jesli martwisz sie o cos mozesz zawsze pojechac do polskiej kliniki Medipol w Limericku i tam pan doktor zrobi ci scan i porozmawiasz sobie o wszystkim,gratuluje fasolki,pozdrawiam:-):-):-)
 
No właśnie nic nie zrobił ani moczu ani krwi.
Moim Gp jest doktor Rayder w Limericku.
A jak wyglada opieka w tej polskiej przychodni
wiem na pewno ze oni nie uznają darmowej opieki dla kobiet w ciąży.
Cy mogę do nich jechać tylko na usg??
:-(
 
Kaja moim zdaniem powinnas sie wybrac do GP za jakies moze 2tyg i popros o wszystkie badania krwi morfologie,na przeciwciala i grupe krwi to jest wazne a pozatym dziwne ze nie zrobili testu ciazowego z krwi przejdz sie tam niedlugo,opieka w polskiej klinice dla mnie ok,ale sa rozne opinie osobiscie wole medipol od medicusa,mozesz poprosic o wizyte tylko na scan ja placilam 60 euro i wtwdy lekarz robi scan jesli chcesz z nim porozmawiac o czyms to dodatkowo trzeba placic jeszcze 60euro,mysle ze wystarczy ci narazie sam scan jesli zrobisz pozostale badania u GP,pozdrawiam goraco;-)
 
Czesc Dziewczyny.Marlena i jak-kiedy się wybierasz do Limerick?Moj syn jest w zlobku codziennie miedzy 9 a 13 moze wtedy bysmy się jakos poszwedaly po miescie?Jka się czujesz w ogole?Bylam już na klifach – bardzo mi się tam podobalo ale znajomy Irlandczyk moiwl mi ,ze w Kilkee jest fajnie z dzieckiem-plaza i te sprawy.Pozdrawiam i czekam na wiadmosc.
Agaciea,ciesze się ze czujesz się dobrze,to super jak ciaza przebiega sprawnie,ja tez na swoja nie mogłam narzekac – czulam się elegancko i wszystko było w pozradku.HMMMMMMMMMMMMM ..nigdy nie bylam w LOWICZU ale Łowicz jest bardzo slawny w Polsce.Moze się kiedys wybiore…co można tam zobaczyc?Pozdrawaim i trzymaj tak dalej.
Kaja,nie mam doświadczenia z ciaza w tym kraju ,moja koleznaka jest teraz w 3 miseiacu i było podobnie- GP nic nie robil i czekala na wizyte w matrnity ale…..wiem ,ze gdzies wymusila usg –w sensie poszla i kazala sobie zrobic.Zapytam gdzie to było i dam Ci znac.A propos Medipolu to słyszałam same negatywne opinie.Marlena – Ty chyba chodzisz do MEDIPOLU- co możesz nam napisac?Bylam tam raz- potzrebowalam zaswiadczneie do child beenfit – takie ,ze dzieck przebywa w Ilrnadii –chcieli mnie skasowac 30 eurusow –a pozniej zapisalismy się do lekarza irlandzkiego i zaswiadczneie mnie nic nie kosztowalo.Pzodrawiam i gratulacje.
Aga Twoja wiadomsc mnie strasznie ucieszyla – gdzie mieszkasz an Castletroy?Napisz koniecznie .Jak się masz?Pozdrawiam.
Do napisania – fajne ,ze watek MAMY Z LIMERICK NABIERA TEMPA.
A sorry za bledy ale pisze w pospiechu.
 
reklama
Tosiamp narazie musze zostac u siebie nie jade do Limerick,a to dlatego ze dzidzius sie jeszcze nie odkrecil i w przyszlym tygodniu ide do lekarza sprawdzic to na scanie,jak tak jest rzeczywiscie to czeka mnie cesarka (cholercia) napisze wam w przyszlym tygodniu co i jak,ale dziekuje za zaproszenie jak tylko bede jechac to napisze do Ciebie dzien wczesniej i umowimy sie na kawke i na sklepiki(bedzie super) a co do Medicusa to trudno powiedziec mam mieszane uczucia nie chce sie wypowiadac bo naprawde niewiem ja jestem czasami zadowolona a czasami nie i moje kolezanki tak samo czasami mowia ze bylo super,a czasami nie,ogolnie mysle,ze tylko te wizyty sa troche za drogie dajcie spokoj ile to trzeba zarabiac,troszke wykorzystuja rodakow,pozdrawiam goraco wszystkie mamusie :happy:;-):tak::-D:-)
 
Do góry