aga_irlandia
MAMA PO RAZ PIATY:)
dzieki alex....
pocieszajace jest to ze komunia raz w rku jest tylko
chyba ze beda jakies poprawiny robic....
pocieszajace jest to ze komunia raz w rku jest tylko
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ja tez pedze zobaczyc twoje dziecie.Jak ja kupowalam bylo tego troche.Ale wiem ze czasem bywaja a czsem prawie nic nie maWitam Was w ten ciepły dzień. Mam nadzieję, że pogoda się nie popsuje. Trzeba z Bączkiem wyjść na spacer.
Krycha jeśli chcesz mnie znaleść na nk to szukaj kasia izydorczyk (łódź/limerick). Ja chętnie też Was pooglądam.
A tych naklejeczek duży jest wybór w home base??

dzieki alex....
pocieszajace jest to ze komunia raz w rku jest tylkochyba ze beda jakies poprawiny robic....



nie musisz tylko chceszno spacerkow im sie zachcialoa ja musze lezec
ech