reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny
Chciałabym Was zapytać może się orientujecie gdzie robią w Londynie w miarę tanie USG 3D/4D , bo bym chciała mieć pamiątkę jakąś z tej ciąży chociaż... ale patrzyłam to 90 F chcą za takie USG ;O szok...
 
reklama
Hej dziewczyny!co tu takie pustki?pewnie wielkei przygotowania do Swiąt,ja w sumie tez tak na chwilke...prezenty juz pokupowałam,mam wszystko dla wszystkich:-p:tak::cool2:,teraz jeszcze czesc zakupow spozywczych i w srode stoje caly dzien w kuchni:tak:
KINGUSIA-nie sadze ze znajdziesz gdzies taniej,ta kwota to standard w polskich przychodniach,a nawet drozej sobie zycza...niestety nie pomoge Ci...

A Wszystkim Londynskim Mamusiom i ich rodzinkom zycze Wesołych Swiąt Bożego Narodzenia i Szczesliwego Nowego Roku...
 


Dziewczynki Kochane chciałam złozyc Wam zyczneia
Zycze Wam aby te swieta były magiczne,niezapomniane,pełne ciepła i miłosci.
Niech na te dni znikną wszystkie Wasze troski i zmartwienia abyscie w pełni mogły cieszyc sie bliskimi
Befatka z rodziną
 
hej hej hej dziewczynki,
jestem tu nowa, szukam mam z okolic kensal green, przeprowadzilam sie tu miesiac temu i malo kogo znam, a niedlugo bo w styczniu urodzi sie moj synek i bedziemy samotni w ciagu dni. Spotykacie sie czy tylko na forum sie porozumiewacie?
buziaki i czekam na odpowiedź.
 
Witam, dlugo mnie nie bylo, a teraz dopadlo mnie chorubsko i nie moge mowic, jutro rodzinna wyprawa do lekarza. Mamy w koncu mieszkanie, zupelnie nie takie jak chcielismy, ale mamy. Za Londynem 20 mil, 1 bed, ale nowe, duze i ladne. Przeprowadzka poczatkiem stycznia.Z moim overpaid jeszcze nic nie wiadomo, babka z citizen advice powiedziala, ze nie powinnam nic oddawac, napisalam bardzo ostry list, dalam jeden HR, a drugi jednej z dyrektorow, teraz czekamy...mam nadzieje, ze bedzie dobrze.

Nie mialam okazji pozyczyc Wam Wesolych Swiat, wiec zycze Szczesliwego Nowego roku, szczesliwych narodzin, szczesliwych zajsc w ciaze :-) i zdrowka, zdrowka i zdrowka raz jeszcze!
 
Witam wszystkie mamusie w Nowym Roku i zycze wam i sobie aby byl lepszy od poprzedniego,spelnienia planow i marzen:tak:...wreszcie moge powiedziec ze jest po swietach,m poszedl do pracy,ja wstalam normalnie,bo przy nim to spalismy do 9 rano praktycznie codziennie heh,jestem juz po kawusi,Oli wprawdzie jeszcze spi,tak sie przyzwyczail a mi to wcale nie przeszkadza:-p:cool2:
RENIF-czesc kochana,super ze macie juz mieszkanko...trzymam kciuki zeby z tym overpaid bylo po twojej mysli,daj znac jak cos...a ty jak sie czujesz?
SYLWIA-hop hop,jak u was?wrocilas juz penie od mamy?jak coreczka?
BEFATKO-jak swieta i sylwester?w domku pewnie tak jak my:tak:
KAMILKO-u was wszystko dobrze?

prosze sie meldowac,bo frekwencja podupada hehe
 
100 funtow w polskiej przychodni Medyk na Ealingu plus badanie ginekologiczne, dostaniesz kilka zdjec 4D, zobaczysz rowniez swojego dzidziusia na monitorze:), korzystam z tej przychodni i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam cieplutko.

Ps: Czy sa moze tutaj mamy z West Drayton czy jestem jedyna sierotka z tej dzielnicy :D?
 
Czesc dziewczyny...witam sie przy kawusi...ale mam dola moj m wczoraj poszedl o pracy a tu sie okazuje ze przed swietami angol zwolnil polowe firmy,zostalo ich 5 razem z moim m i teraz tez maja przestoj oklo 14 dni bo nie ma pozwolenia na budowe...jestem wsciekla,jakby nie mogl tego powiedziec przed swietami...szukamy nowej pracy bo nie bedzie tyle siedziec w domku,juz i tak mial dlugi urlop..
MADZIULINA-czesc,co na codzien porabiasz?


pozdrawiam wszystkie mamusie,dziewczyny piszcie,bo watek nam podupada:sorry2:
 
reklama
ala_oli tylko nam tu dolow nie lap nie teraz tego potrzebujesz, rzeczywiscie sytuacja u ciebie wyglada nieciekawie, nie smuc sie juz i badzcie dobrej mysli razem z TZ, zycze wam abyscie znalezli te dobra prace. Wiem, ze latwiej sie mowi jezeli nie ma sie takiej sytuacji ale nadzieja potrafi podtrzymac czlowieka na duchu i dokonac rzeczy z pozoru niemozliwych:).

Co do mnie to "siedze" w domku, a dokladnie krzatam sie przy dwojce dzieciaczkow, mam osmioletniego synka i dwumiesieczna coreczke:)), pozdrawiam, buziaczki.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry