reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Calineczka to ile sie teraz czeka na polski paszport?
Co do paszportu brytyjskiego to Twój synek jeśli się tu urodził musi mieszkać tu 5 lat a po tym okresie możesz już składać aplikacje,pod warunkiem ze Ty lub mąż macie obywatelstwo lub rezydenta,ale z tego co piszesz to macie.
 
reklama
To szybko

A w sprawie brytyjskiego to masz racje,ze jeśli mąż będzie miał obywatelstwo to można od razu aplikować

********* *******

dostałam odpowiedz ws rezydentury stałej. Niestety mój m nie jest zarejestrowany w WRS i narazie nam nie mogą przyznać. Myślałam ze jak ktoś jest zarejestrowany jako self employed ponad rok to już w ogóle nie musi się rejestrować z WRS a tu zonk.Zaliczyli mu 3 lata jako self employed ale resztę która pracuje w firmie już nie i musi się zarejestrować najpierw w WRS
 
Ostatnia edycja:
zlozylismy o pszaport dla malej koniec stycznia i mamy do odbioru po 17 lutym wiec faktycznie wychodzi 3 tygodnie
 
Witam Was dziewczyny!

Czy ktoras z Was ma po swoim maluszku lozeczeko i chcialaby je sprzedac? Chetnie kupie dla swojej coreczki :-)
 
Witam wszystkie mamusie. Ja nie mieszkam w Londynie i przepraszam ze sie wcinam miedzy Was ale mam goraca prosbe potrzebuje namiary na polskiego ginekologa to bardzo pilne jesli tylko moglybyscie mi pomoc bylabym bardzo wdzieczna i z gory bardzo dziekuje za pomoc :)
 
Witam Was mamusie :) Ja co prawda juz nie z Londynu, ale bardzo bliziutko bo ze Staines. Jestem mama 4 miesiecznej Zuzi i chetnie do Was dolacze
Pozdrawiam:)
 
hejka, gdzie sie podziewacie? widzialam, ze dziweczyny organizuja jakies spotkanie dla mam z uk :)
 
reklama
hej dziewczyny :) tyle nas w londynie a na watku takaaa cisza...

czy ktoras z Was rodzila tutaj i niedlugo po porodzie leciala do pl? jak to jest z aktem urodzenia..tzn gdzie sie zalatwia i ile sie czeka.. mozna zlozyc w ambasadzie wniosek o paszport tymczasowy dla noworodka?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry