reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Tak obchodza ale bez swicenia koszyszka tylko niedziela i poniedzialek....
Sniegu coraz mniej i co zaobserwowalam na spacerach to to ze widac na drzewach paki to moze juz wiosna coraz blizej....bylo juz juz fajnie....i cieplej...
 
reklama
Cześć dziewczyny;-) mam pytanie do Was. A więc, mój M dostał propozycje pracy w Norwegii, jestem po poronieniu i boje się jaka tam jest opieka zdrowotna? Ma byc tam do grudnia a już bym chciała zacząć starania, chcemy tam jechac razem. Prosze o odp. Z góry dziekuję:tak:
Pozdrawiam
 
Czesc wszystkim!

Mnie tu juz okropnie dawno nie bylo... :szok: Ale od teraz bede zagladac! :tak: Musze chyba troszke poczytac, by wiedziec co u Was, ale pozdrawiam tymczasem i zycze milego dnia!
 
Witam dziewczyny. Mam pytanie do tych które mieszkają w Norwegii (dobrze gdyyby to był ktoś z Bergen), lub to tych które orientują sie w sprawach porodu w Norwegii. Mam parę pytań. Bardzo proszę o kontakt jeżeli któraś mogłaby pomoć. Z góry dziekuje baardzo! Pozzdrawiam!
 
Chodzi mi dokladnie jak to wszystko prawnie wyglada. Kto moze, kto ma prawo do zasilku. Ja mieszkam w Pl, i to dosyc skomplikowana sytuacja dlatego prosze osoby dobrze poinformowane o kontakt :)
 
Hej dziewczyny :)
Jestem tu nowa. Mam na imie Monika mam 25 lat. Mieszkalam kiedys w Norwegii teraz ponownie bede tam mieszkac. Narazie przebywa tam moj maz i jak tylko znajdzie mieszkanie dolacze do Niego razem z nasza coreczka. Moja corcia ma 3 latka. Milo byloby wiec poznac jakies mamusie najlepiej z Oslo a i moja cora napewno ucieszylaby sie majac kolezanki i kolegow z ktorymi moglaby sie czasem bawic, wiec mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona :) pozdrawiam serdecznie:-D:-D
 
reklama
moniaa22 witaj :tak: , oj w Oslo tylu polakow że na pewno znajdziesz jakąś koleżanke dla siebie i towarzystwo dla córci :tak:
Ela ja o tej porze co ty tu kawke pijesz to dopiero próbuje ogarnąć moje towarzystwo :-D no i lekko nie jest :-)
 
Do góry