reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Kolola ze zdjęciem nie pomogę ale jakbyś była już w Oslo i miała jakieś problemy to jestem na miejscu więc w razie czego dawaj znać :) jak będę mogła w czymś pomóc to pomogę.

Miłego dnia dziewczyny :)
 
reklama
zdjecie robilam u fotografa , zobaczymy , pisali ze wydaje sie ok to sie bede klocila w razie czego , a mozecie jeszcze napisac jesli ktoras z was wie dziewczyny jak najlatwiej dojechac z lotniska gardemo... do ambasady wydzila paszportowy. czy wydzial paszportowy jest wogole w tym samym miejscu gfzie ambasada ?
 
my wypożyczaliśmy na lotnisku samochód jak byliśmy pierwszy raz, bo za drugim to mój pojechał sam (tzn z kolegami) samochodem tylko mu zgode dawałam
ale się u mnie pogoda zepsuła :-( a już było tak fajnie
 
z lotniska najlepiej jechać busem na busterminal i stamtąd do ambasady masz niecałe 4 km :) dojedziesz autobusem 30 i 31.
 
Ostatnia edycja:
emenems i wzajemnie :-)

a ja dziewczyny chwilowo jestem bez internetu, bo się przeprowadziliśmy do nowego mieszkanka, już nie na campingu tylko prywatnie od faceta wynajmujemy mieszkanie co prawda w piwnicy ale nie jest złe, teraz żeby coś sprawdzić w necie to jedziemy no dworzec kolejowy ;-)

ogólnie u mnie i u małej wszystko ok, tylko bolą mnie czasami plecy i coraz ciężej mi się oddycha... mała rośnie i się rozpycha :-)

pozdrawiam was kochane
 
edytka gratuluje przeprowadzki:):):)

jej dziewczyny coraz ciężej mi.....już nie wiem czy jestem jak waleń czy orka:):):) jestem tak spuchnieta.....kostek u nóg już dawno nie widziałam....:)
wczoraj musiałam sobie kupic bluzke i krótkie spodenki bo tak goraco u nas:):):):)
 
reklama
anastazi to już ten czas, że się czujesz wielka, też tak miałam :p ale jeszcze trochę i będziesz miała malutką przy sobie to szybk ozapomnisz :p i nie raz zatęskisz a brzuchem żeby ją tak wsadzić :p u nas też upał, dziś mama przyjeżdża do mnie na weekend to chcoiaż z mężem wyjdziemy sami wieczorkiem na kolacje czy coś bo teraz da siebie czasu praktycznie brak..więc korzystaj kochana że masz teraz męża tylko dla siebie a on ciebie i spędzajcie razem koniecznie dużo czasu :) buziaki
 
Do góry