reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
Nie potrzeba tłumaczyć norweskiego aktu jeśli masz apostille :) a żeby chrzest załatwić możesz iść z polskim aktem :)

A pieczątkę w fylkeskommune :)
 
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamusie. Super ze jest takie forum, gdzie możemy sobie nawzajem pomoc i doradzić na obczyźnie :happy: Są tu może jakieś mamy z Sogn?
Ja mam 27 lat i dwa tyg temu zrobiłam test. Niemalże od razu wyświetlilo się piękne GRAVID:laugh2: termin u fastlege, żeby potwierdzić, dostałam na 5ego kwietnia. Strasznie mnie ciekawi który to już tydz. Wg ostatniej miesiączki będzie koło 7go tygodnia, ale brzuch już mam zaokrąglony, piersi skoczyly z B do D (nie narzekamy:-D) i ta ostatnia miesiączka taka slabiutka jakas była. Ale nic, trzeba czekać i zobaczymy co powie lekarz:happy:
 
No słaby słaby ale ja jestem na innych wątkach wiec jak cos skrobiesz to zawsze odpisze :)
Jak samopoczucie ? Pierwsza ciaza? Pierwsza w Norwegii?
 
Ciaza pierwsza☺ Czuje się bardzo dobrze. Zero mdłości, energii mam za dwoje. Wahania nastroju się zdarzają ale staram się nikomu krzywdy nie zrobić Najbardziej boję się o kręgosłup, bo już mnie bardzo boli, a ma być tylko gorzej. Jestem po 4ech operacjach w odcinku ledzwiowym, więc może być ciężko
 
reklama
O to na zwolnienie! Bardzo dobra podstawa - ja tez po pierwszej jestem i mega zadowolona jestem z opieki i warunków w szpitalu wiec uwazam ze super bam sie trafiło :)
Ja rodziłam w ringerike to w buskerud niedaleko Oslo
 
Do góry