reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Wiecie ja się nieraz zastanawiam gdzie ja się wyprowadziłam przecież miało być zimno, a to się okazujeże w PL jest zimniej. Chociaż wczoraj napadał śnieg i wreszcie mogę się cieszyć zima. Zobaczymy na jak długo. :rolleyes2:Dla wyjaśnienia uwielbiam zimę. :-p
 
reklama
Witajcie,ja sie przeprowadzilam bo moj maz mial tu prace juz od 4 lat i tak postanowilismy ale zimy to ja nie lubie,ale fakt zimniej w PL z tego co slucham i ogladam.U nas wczoraj tez caly dzien padl snieg a dzis mroz.:-)
 
Iwi ja nawet tez lubie zime...juz teraz to nie moglam sie doczekac az snieg spadnie zeby Szymek mial troche frajdy. mnie najbardziej wkurza taka pogoda deszczowo-wichurowa...a tego na potego niestety ostatnio...

u nas w nocy jakos sniegu napadalo i dzis sanki zaliczone,nawet mini balwanek :) ale co z tego skoro teraz juz deszcz pada i jutro bedzie glimzia jakas tylko..ma byc 5 stopni jutro...wrrr

Elwira,pewnie jak wiekszosc z nas...j tak samo za mezem,on tu juz pracowal kilka lat,pozniej wrocil do polski za moja namowa,dalo sie zyc,ale bylo tak srednio na jeza. zaszlam w ciaze w koncu,ale wydatki zaczelu wzrastac.zdecydowalismy,ze maz bedzie jezdzil 'na kontrakty' ale jak sie malu urodzil,to doszlam do wniosku,ze wole mieszkac w norwegii razem,w koncu po to sie rodzine zaklada,zeby byc razem. i tak juz tu siedze 2 lata :)
 
Witajcie,pewnie masz racje GUGULA ,moj tez pracowal wczeniej a ja w PL i takie zycie bez sensu na odleglosc a widywalismy sie 2-3 razy do roku po 2 tyg.i tak zdecydowalismy jak mamy zyc PL i liczyc kazdy grosz to lepiej w Norge gdzie juz praca byla i jakies wieksze prerspektywy finansowe i tak juz siedze tu ponad 4 lata.:-)
 
Elwira no my też do męża przyjechałyśmy, bo pracował tutaj już 3 lat. Sama nie chciałam ale jak się Franek pojawił to zdecydowaliśmy się wyjechać


Gugula to fakt pogody deszczowo-wichrowej jest dużo, chociaż mój maż mówił że ta jesień wyjątkowo była pogodna. Też dzisiaj była już chlapa +2,a wczoraj tak pięknie śnieg troszkę mrozu.
 
ja nie do meza. pracowalam w 97 w norwegii jako au pair i wiedzialam ze tu wroce. jak tylko skonczylam studia to przyjechalam:-):-)
 
to chyba tampeza jedyna jestes :) ja jak tu przyjechaam pierwszy raz,to sie zarzeklam,ze nie bede tu mieszkac :D ale roznica taka,ze ja na wsi zabitej dechami mieszkam (i teraz to sobie to chwale nawet,polubilam spokoj,ale brakuje mi jakichs mozliwosci spedzania czasu z dzicmi). pewnie jakbym pierwszy raz przyjechala do miasta duzego :jak stavanger :p to pierwsze wrazenie na bank inne by bylo :)
 
Elwira ja jak karmiłam torobiłam sobie inhalacje z rumianku tzn. zaparzony rumianek ręcznikna głowę. No i paracetamol i niestety nic więcej nie mogłam,polecam jeszcze wodę morską taką dla dzieci do nosa na katar bozwykłe krople odpadają w ciąży. Życzę zdrówka.
 
reklama
elwira herbata z cytryną i miodem (tylko herbata nie może być wrząca ) , syrop z cebuli , mleko z miodem i czosnkiem , ja sobie zawsze z PL przywożę tantum verde w sprayu i maść majerankową , bo dzieciom też można to podawać :tak:
 
Do góry