reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

no wiec tak, moja rodzinna kazała dwa cykle sie postarac, strasznie długo czytala w necie o clo i luteinie bo powiedziala ze tego nie zna, i wtedy mam sie do niej zgłosic ewentualnie i zaczniemy z ginekologiem - mowilam jej ze ja moge jechac gdzies prywatnie jezeli miaalbym dlugo czekac - wiec dwa cykle jeszcze i zobaczymy.
 
reklama
tutaj o wielu rzeczach nie słyszeli , mi w PL gin kazał brać magnez bo miałam miekką szyjkę i jak powiedziałam tutaj o tym fastlege to wyciągnął wielką żółtą księge i szukał , szukał aż w końcu powiedział że oni tutaj z tym nic nie robią i jak chce to mogę łykać ten magnez hahaha
 
Hej dziewczyny!

Wiecie co? Dla mnie nie ma sensu gadac z fastlege o ginekologicznych sprawach. Trzeba poprosic o skierowanie do gina lub ewt. w razie potrzeby isc prywatnie i tam wszystko zalatwiac. Fastlege jest OK, jesli chodzi o drobne sprawy, np. kontrole po 6 tyg. od normalnie przebiegajacego porodu. Ale w kwestii problemow z zajsciem w ciaze nie pomoze, wiec moim zdaniem nie ma sensu sie dozdrabniac.
:no:

Emenems - powodzenia!
 
Emenems trzymaj i powodzonka:) bedzie dobrze!!

dziewczyny czytam ...i nie moge normalnien ...:szok:nie wiem chyba w życiu bym nie utzrymała swoich ciąż w N ...luteinA I TE INNE MASAKRA..:-DI po necie szukaja , boshe ja to zawsze sie tam bałam rodzić i prowadzić ciaże, podziawiam Was lSECZKI :tak:
 
czesc : )no ja umówiłam się do tego polaka w Nesbru, najbardziej mi to pasuje, nei ze względu na język, ale że on zna polskie metody i realia i jak mu powiem co biore to nei zrobi wielkich oczu i nie będzie szukał w googlach co to clo i luteina...na 27mego pazdziernika mam wizyte i bardzo się ciesze - pomimo ze musze 2h jechac to i tak jestem mega zadowolona !!
 
reklama
Do góry