reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Emenems trzymaj i powodzonka:) bedzie dobrze!!

dziewczyny czytam ...i nie moge normalnien ...:szok:nie wiem chyba w życiu bym nie utzrymała swoich ciąż w N ...luteinA I TE INNE MASAKRA..:-DI po necie szukaja , boshe ja to zawsze sie tam bałam rodzić i prowadzić ciaże, podziawiam Was lSECZKI :tak:

nie jest tak źle o ile wszystko przebiega prawidłowo ;-) , ja to w sumie zadowolona jestem tylko mogli by USG robić więcej niż jedno

no i chyba kończy się u nas pogoda bo od soboty do wczoraj było pięknie , szkoda że chorujemy ,bo dzisiaj już nie jest ciekawie chociaż nie pada , jutro chyba w końcu Kubę do przedszkola wyślę
 
reklama
no własnie Aniu jak wszystko przebiega prawidłowo , a ja mialam dwie ciąże zagrożone na podtrzymaniu a luteina obowiązkowo przy Macku ....
 
Hej babki!

Ja tez zadowolona w sumie jestem z opieki w czasie ciazy. :tak: Ale oczywiscie zgadzam sie - jak cos sie dzieje, to nie ma mowy, zeby zyc w stresie, czy lekarz zareaguje odpowiednio i udzieli pomocy! :eek:
 
Dla mnie sluzba zdrowia to koszmar tu, na wizyte u pediatry czekalam 9 miesiecy. Dziecko mialo zapalenie ukladu moczowego i zapalenie pluc a barany nie potrafily tego odkryc, ani w przychodni ani u lekarza, ani na pogotowiu:wściekła/y:
 
Hej wszystkim!

Tampeza - jeju, no wyobrazam sobie... Nie masz chyba zbyt dobrych doswiadczen. Ja tez nie powiem, ze sa najlepsi na swiecie, ale opieka poporodowa OK. :tak: No, ale 9-mies. okres oczekiwania na wizyte u pediatry??? Nie rozumiem... W sumie fastlege powinien dac Ci skierowanie do pediatry w szpitalu, gdzie fakt, troche sie czeka na wizyte, ale to jest kwestia tygodnia-dwoch, moze trzech... Rzeczywiscie, straszna sytuacja!


Jak Wam weekend mija? ;-)
 
Mega leniwie, małżonek pojechał dziś do Gda i siedze sama tydzien na tej wsi zabitej dechami...nie wiem co bede robic - pogoda do dupy nawet wyjśc mi sie nigdzie nie chce
 
mery szok, 9 miesiecy czekac, ale najgorsze bylo ze jak miala kolo 2 tygodni to zalapala zapalenie pluc i ukladu moczowego, darla ryja dzien i noc a ja prawie co dzien bylam u lekarza, w helsestasjon i na pogotowi i nikt tego nie odkryl. dopiero jak prawie zastawilam aj na ulicy i w akcie desperacji pojechalam do polski to tam ja wzieli od razu do szpitala.
na opiele poporodowa nie narzekam bo byla zadna:-D:-D, lekarka spytala sie czy wszystko ok, zadnych badan i ok.:cool2: co innego jak to dotyczy noworodka
 
reklama
27października mam wizyte :) na pewno dam znac ! poki co maż w Pl a ja przemlowałam okna w domu ;) mam nadzieje ze nie spyta jak, bo mam je na wysokości 3 metrów :p
 
Do góry