reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Portsmouth

reklama
rzeczywiscie cichutko tutaj. A dziekujemy maluszki dobrze sie maja i rosna w nbrzuszku chociaz ostatnio daly falszywy na szczescie alarm ze juz im sie w brzuszku znudzilo, ale wszystko dobrze sie skonczylo i narazie jeszcze sie nie spiesza :))
pozdrawiam mamunie
 
Monia fajnie ,że z malcami wszystko w porządku. Pewnie im troszke ciasno w M1?? Pamiętam jak moja mała ciągle wkładała nóżki pod moje żebra i jeszcze nimi kopała. :) Trzymam kciuki za Ciebie i maluszki. Pozdr.
 
Czesc dziewczyny, ale ze mnie sierotka Marysia, zakodowalam sobie strone tego forum i ciagle wyskakiwala mi poprzednia strona, no i sobie myslalam, ze co tu tak cicho, no i teraz jak tak sobie klikam to sie okazalo ze wy juz dziewczyny na nastepnej stronie jestescie :)))))ja sie tez pisze na spotkanie, tylko oprocz wtorkow i czwartkow bo szlifuje swoj angielski, kazdy inny dzien moze byc, pozdrawiam was goraco.
 
Ja też oprócz wtorków i czwartków, bo chodzę na kurs. Magda, hehe a gdzie chodzisz, na moj pewie nie, bo w grupie jestem jedyną polką. Teraz cały tydzień siedze w chalupie, bo syn się pochorował a z nim ja i mąż. Jedynie córka się dzielnie trzyma. Jak się wykurujemy to chętnie się z wami spotkam.
 
reklama
Do góry