reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

annaoj ta zerówka to na pewno dobry pomysł:-) moja córa pójdzie też do zerówki ale jako 5latek:-) i mam nadzieje że sobie poradzi ;-)
zaliczyłam 3 dni bez nabiału a Sławek jak stękał tak stęka...ulewa też nadal a wysypka coraz większa :szok: ale nadal tylko na głowie-to są takie czerwone rozlane plamki i ropnymo-wodnymi czubkami...czy to mogą być potówki??? kórcze ja już głupia z tego jestem:eek:...mały leży tylko w body z krutkim rękawem i go nie przykrywam...
a pogoda taka że szok :szok: a w niedzielę będziemy chrzcić więc jutro jadę na zakupki bo dupska nie umiem do niczego upchnąć :zawstydzona/y:
 
reklama
witam
umieram z nudów w pracy, ale swoje musze odsiedzieć. Uważam, że to bezsens, ale że nie swiom człowiek jest to musi się podporządkować.
Wczoraj super dzień spędziliśmy, byliśmy u rodziny mojego B, pieczonki robiliśmy, dzieciaki się wyalatały, fanie było.
Zeberka współczuję diety, też przy Alicji przez jakiś czas byłam.
znikam
 
Błagam o litość i przebaczenie
urwanie głowy!!! W pracy jesteśmy we 3 plus uczennica i tak cały dzień latamy:baffled:
udało sie nam od niepamiętnych czasów wyjechać na 6 dniowy :szok: Urlop majowy, salon był zamknięty
bylismy na Słowacji ale strachu miałam bo chłopcy dopiero za tydzień paszport odbierają więc bylismy na ryzyk fizyk czy nas skintroluja

Kubus nabawił sie kaszlu ale okazało sie ze w środku jest czysty :-)
poza tym polecam liptovsky mikulasz!!!!!!!!:tak:

Anuula myslalam ze to pokoik z jakiegoś katalogu wow!!!:szok::-) Pięknie urzadzilas

Annaoj szef nie dał Wam wolnego?? Co to za siedzenie w pracy jak ruch marny, szkoda tylko energii:confused:

Anulka co do dr Witycha napisze tylko tylko ze ma super usg na ktorymniestety nie wykrył wady płodu, gdybym nie była u innego gin moj Kubus byłby na drugim świecie, ale do zdrowych dzieci może być ok...:confused:


Pozdrawiam wszystkie babeczki!:happy2:
 
Bershka na kolana!!!:-p :-D
Ja już nie pamiętam o jakimś urlopie jak mogliśmy odpocząc dwa tygodnie to remont robiliśmy i tak w kółko
Chodź z moim adhd to raczej za wiele dni bym nie odpoczęła :-D:rofl2:
Annaoj ja tam uważam że lepiej posiedzieć te 3 dni w pracy było niż jak niektórzy odrabiać 3 soboty w maju :szok:

Co do zerówki to moja Amelka zostaje w przedszkolu pójdzie do szkoły za rok wcześniej nie puszczam, nie dam Państwu zarobić :-D
Tak się teraz zastanawiam jak pójdą wszystkie 3 do przedszkola ile ja za nie będe płaciła :szok::rofl2:

Zeberka jak po chrzcinach ?
 
uf! jestem! nareszcie po chrzcinach
p.gif
3 dni w kuchni...dobrze ze starszaki pomagały przy braciszku bo nie wiem co by to było
no.gif
Sławek dostał 1 prezent i same koperty...kurcze nie lubię kopert bo kase się zawsze przepuści a prezent zostaje. no ale co zrobić...mały nadal ma te krostki na buzi ale jutro idziemy się szczepić więc w końcu się konkretnie dowiem co to takiego...a mój mężul oczywiście dziś umiera :-D ale dobrze mu tak! trza było nie pić ;-)
 
już po wizycie! mały gigant waży już 5880g
shocked.gif
w ciągu 3 tyg przybrał 1300g
shocked.gif
z zastanawiałam się dlaczego wszystkie ciuszki w rozmiarze 62 są małe -no to teraz już wiem
laugh.gif
jak on będzie rosnął w takim tempie to co to będzie???
laugh.gif

oczywiście Sławek już zaszczepiony - mieliśmy 2 wkłucia w nóżki pierwsze to ta szczepionka skojarzona a druga przeciw żółtaczce-płacz przeokropny
baffled5wh.gif
mamy przyjść za 6 tyg i wtedy będzie tylko 1 wkłucie...
i wracam do picia mleka i przetworów-nakaz lekarki że skoro stęka i męczy się z kupą ale nie ma typowych kolek to na pewno nie przez mleko tylko musi mały jeszcze dojrzeć a ja bez mleka robię tylko krzywdę sobie ... więc wracam do mleka i zobaczymy c o to będzie...najwyżej znowu odstawię...
a te krostki u małego to jednak potówki
baffled5wh.gif
więc zagadka rozwiązana
wink2.gif

pytałam czy mały może po szczepieniu gorączkować ale lekarka mówiła że przy tych skojarzonych to rzadkość ale na wszelki wypadek mam kupić sobie czopki przeciwgorączkowe ale na razie wszystko jest ok i mały słodko śpi
yes2.gif
 
Wczoraj ogranęłam się, kurcze jeden dzień wolnego, a wczoraj taki młyn:eek:
Ja w poniedziałek byłam na bilansie (Marta w :szok: jestem, jak to nie ma, nawet w książeczkach jest. W ogóle niekompententa jakaś baba). Młoda waży 12300 i ma 88 cm. Była wyjątkowa grzeczna. Rano byliśmy u okulisty, Igor jednak nie dostał okularów, mamy tylko oczka na zmianę zaklejać i za 6 miesięcy się pokazać. Alicja była tylko tak kontrolnie i okazało się, że ma blade mięśnie, to przez nasz poród. Na szczęście na ten moment nic złego to nie oznacza, tylko mamy sięm pokzywać co roku, żeby mieć to pod kontrolą.
Bershka no niestety wolnego odgórnego nie mieliśmy, mogliśmy sobie urlop wziąść, ale muszę oszczędzać, więc w pracy spędziłam czas.
znikam pracować
 
uf! jestem! nareszcie po chrzcinach
p.gif
3 dni w kuchni...dobrze ze starszaki pomagały przy braciszku bo nie wiem co by to było
no.gif
Sławek dostał 1 prezent i same koperty...kurcze nie lubię kopert bo kase się zawsze przepuści a prezent zostaje. no ale co zrobić...mały nadal ma te krostki na buzi ale jutro idziemy się szczepić więc w końcu się konkretnie dowiem co to takiego...a mój mężul oczywiście dziś umiera :-D ale dobrze mu tak! trza było nie pić ;-)

hej:)dawmno m,nie nie było czasu brak
to fajnie ze macie chrtzciny za soba

ja tam szczerze wole kooperte bo kupi sie co uwazam za słuszne,choc my np na lokate dla dzieci wrzucilismy kase i dla Weroniki z chrzcin jak i Nataszki
a takie inne rzeczy to kupujemy z kasy ktora maż dostaje na wypołate
 
reklama
hej hej! co tu tak cicho???:cool2:
ja jakoś ostatnio na nic nie mam czasu...a jeszcze przez ostatni tydzień miałam w domu 3latkę od szwagra na "wakacjach" straszny łobuz, krzykacz itd więc lekko nie było ... najbardziej cierpiał na tym Sławuś bo co zasnął to ta z wrzaskiem przylatywała-aż miałam już na nią nerwa! na szczęście pojechała dziś do domu i młody odsypia wizytę kuzynki
biggrin.gif
 
Do góry