reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Wszystkiego najlepszego dla solenizantow!

czekoladki800x600.jpg
 
hejka
zalegle zyczonka dla Chloe i Tyry!!!:-):-) wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzinek:-)
no i wszystkiego naj dla Kacperka na dwa latka!
:-):-)
dziekiuje za zyczonka na rocznice, minela spokojnie i bez szalu bo nie ma za co szalec:-(ale drobiazg dostalam, tzn szkatulke na bizuterie:happy:bardzo mi sie podobala, ja M kupilam model do sklejania bo mi juz marudzil dlugo:-pno i to tyle, pozniej wieczorkiem ogladalismy filmy i tak minela nam pierwsza rocznica;-)
z praca na razie nic sie nie rusza, mial isc na sobote ale powiedzieli ze niewiadomo czy w tygodniu tez bedzie dla niego praca, a przeciez pokoj musi oplacic a jezeli nie bylo by pracy to po co ma tam siedziec bezczynnie i placic za drugie mieszkanie...:-:)-(ech dzisiaj tez dzwonili zeby na sobote byl ale to samo nie wiadomo czy bedzie cos potem:-(na razie sie zastanawia czy pojechac moze bedzie szansa ale nikla....:-(poki co tutaj wysylamy maile, dzwonimy:-(ech co za pech:-(staram sie niemyslec o tym bo sie zalamuje...
 
hejo gwiazdy ale tu cichutko ostatnimi czasy:szok::szok::szok::szok: lenistwo was chyba ogarnelo jak mnie heheh

jeszcze dzis pada a na zakupy chcialam sie wybrac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i jak na zlosc:confused2:

niech juz bedzie wiosna bo zakwitne............hehehe

a moja gwiazda tak juz pieknie sikała w nocniczek i kupke robila a od 3 dni cos sie jej porobilo i sika w gacie nie wola na nocnik:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zwariowac mozna a ja z tego powodu prania tone mam:angry::angry::angry:


pozdrowionka ide obiad wstawic tylko za bardzo nie wiem co robic macie jakies pomysly na obiady????? byle szybkie:tak::tak::tak:

Ada to nie ciekawie z ta praca kurcze............. a moze niech na inne miasta jeszcze popatrzy co????my tez nie raz juz to przerabialismy ze kasy na wszystko brakło jak narazie jakos sie kula byle tak dalej
 
Witam was moje kochane.
Dawno mnie nie bylo i czuje ze was z lekka zaniedbalam. Ostatnio brak czas na jakies konkrety. Barnimek wstaje zaraz po polozeniu spac wiec wychodzimy z pokoju, czasami trwa to dlugo czasami krotko zanim zasnie a komp jest w pokoju gdzie spi wiec zanim dotre do kompa, wejde na poczte i facebook to juz sie budzi.

Co u nas|: Barnimek oststnoi po wazeniu po 3 tyg schudl mial 7 potem 6,95kg nie duzo ale sam fakt ze nic nie przytyl. Juz mniej sie martwie choc badan zadnych nie mielismy i ciagle mowia by monitorowac. Jak sie okazalo moja chrzesniaczka jak miala rok to miala 9 kg wiec moze to i za nia:sorry:
Co do jedzenia to maly pochlania duzo bo je dwa obiady, dostaje troche z naszego taleza i nawet ostatnio zasmakowaly mu placki ziemiaczane i chlebek z jajkiem. A je wszystko co dostaje i zjada duzo, do tego wchodzi jeszcze chlebek yogurty, mleka tez wiecej pije odkad jest na kozim. Jedyne co moze nie trzymac jego wagi to kupki robi 4 razy dziennie plus jest aktywny wiec ten typ tak ma.:sorry:

A teraz Spoznione ale szczere zyczonka urodzinowe dla Chloe i Tyro
rosnijcie zdrowo na pocieche rodzicow.:-D

 
Witam mamuski:-)
kochane jak to jest z tym child benefitem, złożyłam wniosek w styczniu, w aplikacji Sure Start Maternity Grant tzw (becikowe) zaznaczyłam ze czekam na ChB a oni mi odpowiedzieli ze jak bede miała ten chB to dopiero dostane te 5ooFuntów, wiec mój mąż dzwonił zeby sie przypomniec i dopytac o ten child benefit a oni ze mają na rozpatrzenie tego wniosku 25 tygodni -to ja nie zmieszcze sie w tych 3 miesiacy do których nalezy te wnioski składac i mi przepadnie :angry::no:
co ja mam zrobić pomózcie plisssss:sorry:
 
Witam mamuski:-)
kochane jak to jest z tym child benefitem, złożyłam wniosek w styczniu, w aplikacji Sure Start Maternity Grant tzw (becikowe) zaznaczyłam ze czekam na ChB a oni mi odpowiedzieli ze jak bede miała ten chB to dopiero dostane te 5ooFuntów, wiec mój mąż dzwonił zeby sie przypomniec i dopytac o ten child benefit a oni ze mają na rozpatrzenie tego wniosku 25 tygodni -to ja nie zmieszcze sie w tych 3 miesiacy do których nalezy te wnioski składac i mi przepadnie :angry::no:
co ja mam zrobić pomózcie plisssss:sorry:
w taki wlasnie sposob wiekszosci przepada nic ci na to nie poradze przy drugim dziecku szanse sa wieksze :tak::tak: bo juz benefity masz...............
 
ale mi pocieszenie:confused2:
a może sie liczy od daty złożenia wniosku , przecież jest wyrażnie napisane ze do 3 miesiacy po urodzeniu dziecka , wiec jakie 25tyg trzeba czekac??? to by nikt nie dostał , a jednak ludzie dostają maj,ąc nawet jedno dziecko:angry:
ku***!
 
reklama
po pierwsze nie wszyscy to dostaja tylko najbardzie potrzebujace rodziny:tak::tak::tak: ja osobiscie znam tysiace przypadkow gdzie para nie dostala

nie pozostalo ci nic innego jak czekac..............
 
Do góry