reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

:-) dziękuje ślicznie mam jeszcze jedno pytanie do was bo córka wychowuje sama dziecko w Polsce jej zabrali rodzinne i dodatki na chore dziecko z powodu trwającej:-) sprawy o alimenty jak jest z dodatkami dla samotnej może wiecie

Dla samotnej matki nie dostanie nic jesli nie pracuje bo kolezanka ma teraz ten problem-ostatnio zmienili przepisy i to wyglada tak ze jak nie pracuje obecnie musi miec 5 lat przepracowanychzeby cos dostac jakos samotna matka.jesli ebdzie pracowac to moze dostac rozne dodatki ale dopiero po 12 miesiecy pracy i musi buc zarejestrowana w Home Office.Moja kolezanka pracowala 2 lata ale jest tu dopiero 4 lata i nie moze nic dostac oprocz rodzinnego i Child tax Credit i teraz jest zalamana bo nie wie co ma robic bo ma 2 dzieci(jedno w wieku szkolnym a jedno nie) i jest w ciazy.Wiec radze nie liczyc na pomoc dla samotnych matek.Teraz nie jest tak latwo cos dostac jak kiedys bylo.
 
reklama
Gosiaczek bo to jest tak ze kazda mama by mogla przyjechac i starac sie o kase a to tak nie pracuje.jak zacznie pracowac to wtedy dostanie powoli wszytko ale powoli a jak bedzie mieszkac sama z dzieckiem to dostanie i dofinansowanie do mieszaknia lae musi pracowac jakis czas najpiewr/.Tak wiec nie wiem podawajcie wszedzie ze miezka ona sama,nie piszcie nigdzie ze mieszkasz znia czy jakkolwiek to bedzie u was....nie wiem jak ci doradzic.Jest takie biuro Citizen adwaece i oni zajmuja sie prawami czlowieka,doradza co robic:tak:mowi o nich citizen:tak:
 
Hej...
Ja dzis na szybciutko, bo duzo mam na glowie, pracuje teraz 7 dni w tygodniu i na nic nie mam czasu... Wpadlam tylko, aby zlozyc zyczonka solenizantce
Aneczka, Wszystkiego Najlepszego dla Tyry z okazji pierwszych urodzinek!!! Niech sie jej spelnia wszystkie marzenia... Zasluguje tylko na to co najlepsze... 1000 buziaczkow!!!
 
Chloe i Tyro, roczek skończyłyście ale przed Wami jeszcze dłuuuga droga. Nie zapomnijcie spakować plecaka pełnego miłości, manierkę wypełnijcie szczęściem, kanapki niech pachną radością, śpiworek niech grzeje serdecznością, a portfelik zawsze będzie pełniutki.
A jak ktoś się zechce przyłączyć do Waszej podróży, to niech będzie najbardziej wymarzonym i troskliwym towarzyszem pod słońcem, gwiazdami i wszystkimi galaktykami.



863669r1vzu7sf3p.gif

 
Aneczka Joklis- Sto lat dla waszych laseczek z okazji urodzinek niech rosną zdrowe:tak::tak::tak:

dla reszty solenizantów takze sto lat:-)
 
reklama
Do góry