reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
witam mamusie ;))

jestem nawa na forum ;))
mogę się dołączyć ;))

któraś z was mieszka w Chelmsford ??? :D :D :D


ticker.php


HEJ HEJ witamy rozgość się

Kwiateczek- tak dokładnie w niedzielę bo wtedy przypadają jego urodzinki jak narazie posprzątałam na cacy pokój młodego i konczę młodej....
 
Iza dokladnie,ale zlecialo a dopiero Rodzila:sorry:
o do terminu to mam na 18go marca.3 tyg cale jesszcze...boshhhhh brzmi jak wiecznosc ale teraz to czekam na marzec,jakos lepiej brzmi rodzneie w marcu,cieplej:-D:-Dobjawow nie mam,szczyka,ciagnie ale jak to ciezar .nogi spuchniete,reze zeszta tez:baffled:czekam......
 
oj to prawda laseczki zleciało strasznie szybko wczoraj z M tak wspominalismy he he jak nasza podróż do szpitala wyglądała :-D:-D i m mówi pamiętasz jak leżałaś na chodniku a potem na ławce jak taki pijak?? ha ha i jak ci dupsko parowało:-D:-):tak: a teraz to moje szczęcie lata po salonie jak opętane..... tez taki szybki...

no teraz to sie smiać mozna wtedy ja łzy w oczach miałam żeby mi tylko ktoś pomógł.......:tak:

także kwiateczek trzymam za ciebie mocno kciuki żebyś równie szybko i bezproblemowo urodziła jak ja...

juz ci pisze numer na pw bo moja skleroza granic nie zna;-)))
 
Hej hej laseczki

Prawie kazdego dnia zasiadam i pisze ale cos mi przerywa i juz nie mam szans wrocic

maz w Stanach wiec sami jestesmy, roboty po sam sufit. Julas ma juz 2 zeby i ida kolejne wiec mozecie sobie wyobraziec jaki on hummorzasty moze byc.
Pieknie robi koci koci lapki, jak mu powiem DAJ mamusi to on raczke z dana rzecza wyciagnie do mnie...probuje na maxa raczkowac a jak posadzi sie go w lozeczku to podciaga sie i w ze tak powiem w 70% staje na nogi... Rozwija sie zupelnie inaczej niz Nastka.

A nastka, szkola, dom, plac...

Teesiowa ma przyleciec za tydzien wiec troszke odpoczne..obiad ugotuje, nastke na spacer zabierz, juz zakazala rekawy i juz myslalmi pracuje u nas w ogrodku....
 
tadam.......u nas pieknie ładnie i cudownie spacer zaliczony teraz robię obiad dla młodego na jutro;-) i czekam na fryzjera ma byc wieczorkiem....;-)

młody jak cos dostanie na przegrychę to śmiac mi sie chce bo chodzi do kazdego i pokazuje ze ma :-D:tak: całe szczescie ze ma dobrą przemiane materii i wszystko co zje momentalnie spali bo inaczej by sie nie podniósł......

Wiki juz ma ospę pięknie zasuszoną wiec od poniedziałku do szkoły pomaszeruje.......
 
reklama
Witam
Gosia maly jestpo szczepionkach,raczej mu nic nie grozi...no i zamaly chyba jeszcze....
co to polpasiec....boshhh slyszalam kiedys o tym ale......u nas to tylko wszy sa wywieszane i chowane:wściekła/y:brudasy.dobrze ze mam synka z krotkimi wlosami:sorry:bo inaczej to bym.....
 
Do góry