reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursynowa

reklama
czESC DZIEWCZYNY. WITAM SIE SERDECZNIE. mIESZKAM NA WAWOZEJ PRZY TESCO. MAM ROCZNEGO SYNKA I ZA MIESIAC BEDZIE MAŁY MAKSYMILIAN
 
Witam,
jestem Mamą z Ursynowa od niedawna, przeprowadziliśmy się z mężem z Gdańska, nie znam tu nikogo, moja córcia ma prawie 16 miesięcy, mieszkamy na Kabatach w okolicy lasu kabackiego. Chętnie podłącze się czasem na jakiś spacer z Mamami z Ursynowa ;) niestety w okolicy na razie napotykam jedynie starsze opiekunki lub Babcie.

Pozdrawiam.
 
hey! ja rowniez jestem od niedawna w Warszawie:) Ostatnich 6 lat mieszkalam w Gdansku:) Wiele nas zatem laczy, moze wiec wspolny spacerek???? Moj synek za niecale 2 tyg konczy roczek:)
 
Cześć , też mieszkam na Ursynowie, przy samej stacji.
Mam córeczkę 1,4 miesiące.
Obecnie jestem w domku (urlop wychowawczy) jeśli chciałabyś wyjść na spacerek to zaprasza. Pozdrawiam Marta
 
Czesc serdecznie pozdrawiam. Ja mieszkam na kabatach przy tesco . Chetnie przyłącze sie do spacerów. Czekama info.
 
Słuchajcie tak sobie czytam te nasze posty i tak :
kazda pisze czesc mieszkam tu i tu i... jestem mama i ... nastaje wielka cisza :-(

A moze dziewczyny sie tak zmobilizujemy :-D i ustalimy miejsce na spotkanie w szerszym gronie np. na spacerze? Co wy na to?

Nie wiem jak prognozy pogodowe na przyszly tydzien, wiec wyznaczmy jakis dzien i godzine wstepnie, a najwyzej potem bedziemy sie martwic;-)?
 
hej, ja też jestem z Ursynowa, a dokładnie koło stacji Imielin. Moja mała ma 4 miesiące, i chętnie też się przyłączę do grupy spacerowej:)
 
reklama
Moze czwartek? To dosyc odlegly termin wiec moze wiecej dziewczyn tu zajrzy :-D. Proponuje w polowie drogi (moja stacja to kabaty) - przy Galerii Ursynów sie spotkać.
Jojka? co ty na to? A reszta :laugh2:?
 
Do góry