reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursynowa

mi pasuje. Byle nie zrobił się mega mróz:) My chodzimy na spacery tak w okolicach 12-14, pasuje? I czy są jeszcze jakieś chętne?
 
reklama
super! trzy mamy i cztery maluchy:) i moja nie będzie najmłodsza. Są jeszcze jakieś chętne na spacer??
 
hej dziewuszki

znam troszke ursynow bo jezdzilismy tam z dzieciakami na zajecia dla maluchow na basenie. fajnie macie mozecie brykac na spacerki i ladne tereny

pozdrawiam
 
siec mi sie popsupla, a kazda strona laduje po kilka minut :wściekła/y:, no to krotko - mam jaskrawo zielonkawy wozek - wypatrujcie mnie i zaczepcie. Do jutra :-D
 
Czesc dziewczyny ja jutro odpadam najmniejszy ma badania bo ma silna niedokrwistosc wieć jutro i piatek mamy po lekarzach ale w nastepenym tygodniu z chcęcia do was dołączę. Pozdrawiam gorąco. A jakbyscie mnie widziały na spacerku to zaczepcie ja chodze z podwojnym czarnym wózkiem cosatto
 
reklama
Wieczorową porą siec wreszcie sie ruszyła. Wiec zajrzalam na moment.

Bolszyk
- watek w wiekszosci pustą straszył ;-) Moze po spotkaniu cos nas rozrusza:-D
Agamir
- spokojnie co sie odwlecze ...:-p z dwójeczką maluchów na pewno nie jest łatwo. Trzymam kciuki za badania i lepsze wyniki :-D
Jojka - zapamietam: czarne i czerwone, bede tej czapki wypartywac:tak: Do jutra!
 
Do góry