reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursynowa

szukam mamy która zaopiekowałaby się moim brzdącem kilka godzin tygodniowo:-)
proszę o wiadomość na PW jeżeli któraś z Was jest zainteresowana.
 
reklama
pierwszy spacer forumowy zaliczony:) czekamy na więcej:) i na więcej mam. No i na odśnieżenie chodników, żeby się móc wózkami zmieścić:)
 
Spacer super - i tez czekam na powtorke:-), pogoda trafiła sie sliczna - sloneczko i odwilz. Tylko jojka i mała Basia o malo zycia nie stracily jak snieg spadl z dachu. Na szczescie jojka refleksem sie wykazala i uskoczyla spod tej snieznej czapy.
 
o rany jak dobrze,ze sie nic nie stalo :( to straszne,ze nie odsniezaja dachow przeciez moze dojsc do tragedii...

a ja z dzieciaczkami jelsitowke zaliczylam. nadal slabiutka jestem i leze na lozku ale dla przyjemnosci w necie buszuje
 
ja dziś też jakaś słabiutka jestem, a dziecię me złapało katar:-( Mam nadzieje, że to szybko jej przejdzie, i że to nie początek jakiejś alergii....
I mam pytanie- czy jakaś mama z Ursynowa umiejąca chustować, nie chciałaby mi zademonstrować na żywo jak to się robi, bo ja chyba nie do końca kumata jestem...:sorry:
 
to zdrowka zycze bo to najgorsze jak cos lapie i to jeszcze w tym samym momencie jak mam i dziecinka chora :( nie dawjacie sie. pozdrawiam
 
cześć,
ja też jestem z Ursynowa :-) mieszkam tu nieco ponad rok i szczerze mówiąc nie znam zbyt wiele osób, a tym bardziej młodych mam. Chętnie dołączę do Waszego grona:-):-) Chodzicie czasami do multikina na sesnse z dziećmi? Ja byłam dwa razy i polecam:-) Może jakiś wózkowy zlot właśnie w multikinie? Seanse są we środy o 12.
 
aagata wlasnie wybieramy sie do kina w najblizsza srode, tyle ze mamy dwie opcje: albo Multikino na Imielinie albo zlote garby. Glosujemy w ankiecie i zdecydujemy. To moze dobra okazja abys sie z nami poznala :tak::-D
Edit:

Jojka i jak zdrowie? Przeszlo czy was rozlożyło? Co do hustowania -spotkania co 2 tygodnie organizuje klub kangura, doczytaj moze cos dla ciebie bedzie odpowiednie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mi przeszło, małej chyba też, choć z rana coś nosem pociąga. No i jak z tym kinem? na czym staneło?
 
Do góry