reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursynowa

reklama
Witam Mamy z Ursynowa,
jestem Mamą 18-miesięcznej Paulinki, oprócz tego iż miło by mi było dołączyć na spacery z jakimiś Mamami (mieszkam na Kabatach) to poszukuję również Klubu Mam, warsztatów dla dzieci itp gdzie mogłabym się udać z córką aby złapała kontakt z dziećmi, od kilku miesięcy mieszkamy w Warszawie i niestety w większości córka jest tylko ze mną, nie mamy tu żadnych znajomych. Będę wdzięczna za podpowiedź gdzie mogę się udać.

z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
Najbliższe spotkanie Klubu Mam odbędzie się 4 marca w Domu Kultury "Stokłosy" o 10.30 do 12.30, ul.Lachmana 5. Może spotkamy się w tym klubie? Zobaczymy co się tam dzieje i poznamy się przy okazji. Któraś z mam jest chętna?:-):-)
klub-mam.pl
 
Czesc dziewczyny przepraszam ze sie nie odzywałam. U nas zapalenie oskrzeli od tamtego tygonia napierw jeden potem 2 a teraz ja . Dzis mamy kontrole i sie okaze. Nastepne spotkanie jak najbardziej. Pozdrawiam
 
czesc ja tez jestem z kabat. Moze dołczysz do nas na spacerki. Moj Antos ma 17 miesiecy a 2 synus 3,5 miesiaca
 
chętnie dołącze na spacerki w jakich godzinach wychodzicie? co do spotkania w Klubiku przegapiłam post, ale na przyszłość chętnie bym zajrzała do takiego miejsca. pozdrawiam
 
ja się tak wybierałam że się w końcu nie wybrałam do tego klubu ale byłam dziś na basenie z Franiem i akurat trafiłam na zajęcia dla maluszków. Fajna sprawa :-)tylko organizacja w szatni kiepska, ja musiałam zrobić legowisko Franiowi na podłodze bo już nie było gdzie dzieciaczka położyć.
 
a gdzie chodzicie na basen? i był ktoś na tym spotkaniu w klubie mam? jakoś dziś się wybrać nie mogłam... ale na przyszłość chętnie się też wybiorę. I na spacer też bym się wprosiła, bo tak mi smutnosamej z wózkiem latać...
 
reklama
my wychodzimy około 12-13 ale mozemy sie umówic w inychf=godzinach. Jak bedzie ciepło pewnie bedw wychodzic 2 razy dzienie
 
Do góry