reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursynowa

reklama
Jojka ja do lasu to długo jeszcze nie, utonełabym wozkiem z małymi przednimi kólkami :laugh2: Ale wiesz co kolo mnie idac w dol stryjenskich jest nowy park i plac zabaw dla dzieci - jest staw i kaczki, to moze tutaj sie wybierzesz? Od ciebie to spacerkiem 20 minut. A stryjenskich lecisz w dól to łatwiej? Co ty na to ?
 
Jojka przepraszam - pogoda brzydka i nie wiem czy wogóle sie na spacer wybiore - w kazdym razie park mozesz sama zwiedzic ;-)
 
nie ma sprawy;-) polecam się na przyszłość:-) ja może polecę do lasu- o ile moja terenówa nie utknie w błocie:-) spacer, to jedyne chwile w ciągu dnia, kiedy moja mała śpi...
 
Jojka a jak wyglada wasz "rozklad dnia"? Moze wtedy lepiej uda sie nam dopasowac :-D?
Patrze za okno i az mi wstyd bo z tej szarówki i mgły zrobiło sie piekne sloneczko, chyba jednak pojde na spacer. Gdzies koło 14:30, nad ten staw. Wczoraj tam łaziłami i nie powiem nawet buziaka na lawce poopalalam, jak mala usnela :-)
 
reklama
pogoda zrobiła się cudna! Wiosna idzie jak nic:tak: My na spacer wychodzimy tak ok. 11-12, i chodzimy 2 godziny. Ale chyba ją muszę jakoś przestawić, żeby póżniej wychodzić. A wy o której wychodzicie?
 
Do góry