reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

:)
stopi - a robisz jakąś rehabilitację?

dziubasek - oby obyło się bez niespodzianek!!
facet z mięsnego mi dziś opowiadał, że jego córka miałą rodzić na Starynkiewicza, położną miała umóioną, lekarz z tamtego szpitala, a jak tam we wtorek pojechała do porodu, to okazało się że kwarantanna, bo ospę tam mają i ją bezwzględnie odesłali..
 
reklama
mysle by jutro sie wybrac do jakiejs sali zabaw i przyznam ze wybor nie jest zabojczy, do tego ceny.. fajna sale znalazlam w hulakula ale 30 zl kosztuje (czas nieograniczony, ale pewnie max godzine maly wytrzyma). moze cos polecicie? wazne by bylo cos do zabawy dla takiego malucha jak Oliwier, bo w wiekszosci dla starszakow jest duzo, ale dla maluchow nie za bardzo
 
W blue city - też 30 (czas nieograniczony) - są dwa specjalne miejsca dla maluchów przed inca play i w środku - ale to będzie niedziela więc najpewniej będzie multum dzieci.
Reduta - na 1 piętrze jest fajny palcyk dla dzieciaków ze zjeżdżalnią, dużymi gumowymi klockami - ale też może być sporo dzieci
 
Asia: ja w sumie jestem caly czas, chetnie bym gdzies puscila nasze dwa maluchy by sie razem pobawili bo moj az piszczy na widok innych dzieci :) znalazlam zajecia dla dzieci w hmm skarbnicy talentow czy cos takiego na broniewskiego 28, to chyba blisko ciebie? mysle czy malego nie zapisac.
planujemy kupic od calej rodziny Oliwierowi na roczek taki plac zabaw do ogrodu u tesciowej tylko nie wiem jak z jego twaloscia bedzie itp LITTLE TIKES 440D DZUNGLA ZJEZDZALNIA + ZESTAW do? (1438636871) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
JA Skarbnicy nie lubię bo coś się stało na zajęciach mini-przedszkolaków i nadal nie wiem co, ale nagle sporo dzieci zaczęło się opierać przy odprowadzaniu :dry: Dla maluszków są zajęcia z opiekunami, można z nimi tam też wejśc na salę zabaw - bez animatora - tam jest trochę zabawek - duze miękkie klocki, dwa jeździki, kilka kolorowych piłek, basenik z kulkami i zjeżdżalnią.

Taki placyk był w naszym przedszkolu przed remontem w ogrodzie, teraz chyba też gdzieśtam jest wiec wytrzymały jest na pewno :tak:

MALINA ciekawa jestem jak to szczepionka ma pomoc dziecku , ktore zarazilo by sie juz meningokoki.... to co w strzykuje mu sie kolejne szczepy wirusameningokoki i wtedy co wirusy maja sie zwalczyc?? przepraszam, ze pytam, ale moze lekarz Ci to wytłumaczyl jakos logicznie.. ciekawa jestem?? jak ona działa... p.s. Kolezanka Ci stracha narobila.. wspolczuje ...

ASIA ja dzis byłam koło Ciebie :-) dawaj, dawaj spacerek tak po srodzie ... poki jesem jeszcze w kraju..

Jak piszecie o tych zapchaniach to przypomniało mi się jak leżałam po porodzie z Ignaśkiem. Któregoś dnia zrobił się taki kocioł, że przestali przywozić dziewczyny z porodówek na noworodki. Wszystkie łóżka były zajęte. Niektóre dziewczyny spędziły dwie doby na porodówce i zostały wypisane do domu, nawet nie dojechały do noworodków. Zablokowali całkowicie przyjęcia bo na łóżkach porodowych leżały kobiety po porodzie, bo nie było ich gdzie przewieźć. Wszystkie wolne miejsca po całym szpitalu poblokowane były. Szok.
Jest kilka rodzajów szczepionek. Są szczepionki z żywymi wirusami, z zabitymi i z przeciwciałami - moze ta na meningkoki taka jest???
mysle by jutro sie wybrac do jakiejs sali zabaw i przyznam ze wybor nie jest zabojczy, do tego ceny.. fajna sale znalazlam w hulakula ale 30 zl kosztuje (czas nieograniczony, ale pewnie max godzine maly wytrzyma). moze cos polecicie? wazne by bylo cos do zabawy dla takiego malucha jak Oliwier, bo w wiekszosci dla starszakow jest duzo, ale dla maluchow nie za bardzo
Fajnie jest w edukado w M1 ale w niedzielę bedzie straszny tłok.

Jak mnie wypisywali z Dominisią w zeszłym roku to na noworodkach było 19 łóżek w salach, wszystkie zajete i dodatkowo 16 noworodków, a matki piętro wyżej, na patologii. Koszmarnie było o tyle że matki nie mogły przyjść do dzieci bo nie było miejsca - pokój pełen łóżeczek-wózków, ani ławki, ani krzesła. Nijak przewinąć się nie dało, a nakarmić to już w ogóle :baffled:.
 
Obudziłam się rano i się popłakałam jak pomyślałam, że jutro wywoływanie i szpital i w ogóle! Boję się, cholernie się boję, mimo że mam dużą świadomość tego co się będzie działo i wynikiem tego będzie poznanie Filipa to i mimo tego i tak się bardzo boję :(

Peperka, spójrz na warsztaty w Fundacji StoPociech na Freta, a kiedy wybieracie się do Mamaba?
 
IZA ja bylam z mala na konsultacji i dwoch rehabilitantow wydalo diagnoze ,ze nie ma powodow do rehabilitacji,.. tylko miala cwiczenia na pilce, zeby przestala sie bac upadków... to bylo w listopadzie.. jak przestala sie bac upadac to juz nic nie robimy :-) Po powrocie bedzie wazna wizyta u endokrynologa i pewnie wtedy dostaniemy juz skierowanie na tomografie.


DZUBASEK
moze jeszcze do jutra sama urodzisz??????? :-)

PEPERKA
zawsze jak cos kupujesz masz prawo do zobaczenia tego w calosci, tylko sprzedawcy nie chca tego robic... Mi komode kompielowa zlozyli.. wszystko zalezy na jakich sprzedawcow trafisz w sklepie, ale trzeba walczyc.. ja wczoraj jak jechalam na wies to widzialam swietne zabawki do ogrodu- drewniane i metalowe.. porzadne, nie wiem w jakiej dokladnie miejscowosci, ale to bylo na tylach Janek... jakas wiocha.... a co do tej firmy to pewnie to jest duzy koncern .. tylko ta ma w tytule tez Poland sp. z o.o. wiec z tego co doczytalam fabryka jest u nas... a to z ich stronki: "Firma MGA Entertainment Poland sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości zabawek marki little tikes. " Z tej fabryki na pewno na Anglie i pozostala Europe ida te zabawki, , bo ja mam te zabawki z Anglii z dopiskiem made in Poland i dane wlasnie polskie.. a na Stany pewnie tam gdzie piszesz jest robiona... Ta firma o ktorej piszemy na wiele roznych firm z zabawkami, wiec moze chodzi o to,ze ten oddzial w Posce robi LT?
Co do Blue City to slyszalam,ze tam ejst fajnie ale dla dzieci juz chodzacych.. tak mi kolezanki mowily.. a w tym klubiku kolo Ciebie nie ma jakis zajec??? chyba sa dla takich maluchow???
 
pa Iza, milych ferii :)

dziubasek: domyslam sie co czujesz, niby ma sie swiadomosc co i jak, ale wie sie tez jak to cholernie boli. ale bedzie dobrze, Filip ci wszystko wynagrodzi :) a do mamaba mysle by zaczac chodzic moze od kwietnia, najlepiej jak by Oliwier juz chodzil - kupon trzeba wykorzystac jakos do czerwca, wiec ostatecznie w maju zaczniemy. a od kiedy ty myslisz chodzic? dobrze by bylo jakos sie zgrac, to bysmy razem chodzily :) w stopociech widzialam jedne zajecia ktore ewentualnie mogly by byc, ale godzina nam ciut nie pasuje, poza tym dojazd juz nie taki fajny jak do skarbnicy talentow

dziewczyny w Hulakula jest super. Moze tam zrobimy nastepne spotkanie? w tygodniu wejscie kosztuje 20 zl, nieograniczone. plac zabaw jest swietny, bardzo duzy, dla malych i wiekszych. sa obok stoliki i mozna sobie zamowic jedzenie i picie. jest czysto i w ogole milo :) oliwier byl zachwycony. jedynie parking w buwie strasznie drogi, ale mozna tez poszukac na zewnatrz. a tu krotki film z zabawy:YouTube - MVI 3057


stopi! przy naszym wiadukcie nad trasa (ten gdzie autobusy jezdza) zrobili podjazdy dla wozkow!!! jestem w szoku :) w koncu 510 z arkadii bede mogla wracac
 
reklama
Dostałam eska od Dziubaska, o 7.05 urodziła Filipa (3540g, 54cm) :-).
Dziubasku jeszcze raz GRATULACJE !!!
 
Do góry