reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wrocławia

reklama
dziewczyny może poradzicie jakiegoś dobrego gina we wroclawiu z USG bo ja chodzę teraz do Szpyrko ale nie jestem zadowolona :tak:
 
dziewczyny może poradzicie jakiegoś dobrego gina we wroclawiu z USG bo ja chodzę teraz do Szpyrko ale nie jestem zadowolona :tak:

ja od 3 lat chodzę do Corfamedu na Kluczborską

tam jest dobry sprzęt USG i nawet jak nie jestes ich stała klientka to mozesz tam pójśc... nie wiem czy troche drożej przez to nie bedzie,ale ja jestem zadowolona.

W corfamedzie tylko kilku lekarzy wykonuje USG na ich tym super nowoczesnym sprzęcie, ja byłam u Pani Kos- Połozyńskiej, Pana Maslaka, a ostatnio u Pani Nickiewicz,, najlepiej wspominam tę pierwszą,ale Maslak tez był w porzo. Ale wiem,ze najbardziej polecają doktora Mazurca, jest niby najlepszy

Oni mają taki patent( moze w innych placówkach też tak maja, nie wiem), ze Ty w trakcie USG niegapisz sie na monitor, tylko na przeciwko łóżka/fotela na którym leżysz na scianie wisi duża plazma i oglądasz sobie całe USG w rozmiarze xxl, dzidzie widzisz w naturalnym rozmiarze. Wiem,ze to nie wyznacznik dobrej jakości badań,ale ja co do jakości ich USG nie mam zarzutów, a ten podgląd dodatkowo sprawia przyjemność. No i co ... zrobiłam im darmowa reklame...

a ja z innej beczki mam pytanie:
czy ktoś może polecic położną w Oławie???
 
Ostatnia edycja:
Arlena ja tez chodze do gina na Kluczborska, do dr Barcikowskiego i tez jestem bardzo zadowolona :-)
Juluszka ja niestety nie znam :(
 
gdzie to jest Kluczborska, ile to mniej więcej kosztuje to znaczy że jak ja bym chciala iść sobie tam tylko zrobić USG to nie będzie żadnego problemu :confused:bo tej mój gin coś kreci
 
CORFAMED

tu masz stronę, a tam znajdziesz cennik, adres i telefon.

Kluczborska jest w okolicach ul. Jedności Narodowej
dzięki za pomoc z skorzystam z tego :-) dziewczyny z tego co widzę po suwaczkach to niedługo będziecie rodzić jakie szpitale wybralyście ja na Kamińskiego choć nie jestem tego taka pewna !!mam duże obawy :-(
 
Arlenko ja bym chciala na klinikach, ale dzisiaj dowiedzialam sie, ze sa tam straszne tlumy :/ generalnie podobno porodowki we wroclawiu sa teraz (przez te remonty) pozapychane... mam nadzieje, ze znajdzie sie dla mnie lozko, nie ma jak rodzic po ludzku w polsce :/
 
Dziewczyny
ja chodzę na klinikach ul Chałubińskiego do dr Murawskiego i jestem zadowolona jutro właśnie ide:) wiem że tam też prywatnie robią usg to 4D nie wiem ile kosztuje ale mam numer spisany to możecie zadzwonić i spytać:
071 7842347 a do rejstr. 071 784 23 72 najlepiej samemu się dopytać, a może uda Wam się umówić na wizytę na NFZ?
 
reklama
Do góry