reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wrocławia

ja tez kupiłam w necie na stronie figleaves, marki hotmilk, rewelacja, ale drogie
znowu wcześniej kupiłam w sklepie Maternity taki ciążowy firmy Anita, był jeszcze droższy bo ok. 180,- a jest fatalny, taka rozciągliwa tkanina, w ogóle nie trzyma biustu
a ten z hotmilk, poprostu marzenie
bardzo dobry sklep ze staszkami jest na ruskiej, nazywa się milla, ale nie wiem czy mają karmniki w ofercie
zerknij tez na forum biuściastych na portalu gazety, tam jest caly dział o karmnikach, mnóstwo informacji
 
reklama
dziewczyny a wiecie może jak wygląda sytauacja,
gdy jestem już po porodzie, zamykają klinikę
(przerwa wakacyjna) a my z dzieciaczkiem musimy
zostac jeszcze dzień lub dwa? przenoszą do innych
szpitali czy te kilka dni trwa jeszcze "wygaszanie" oddziału?
pzdr
 
juluszka ja jeszcze tak konkretniej ws karmników
hotmilki mozna tez w polsce zamówić w sklepie Lady's Place, sklep w wawie ale ma tez sprzedaz wysyłkową , ja się wymierzyłam i babka mi dobrała idealnie rozmiar , napisałam do nich maila, a potem rozmawiałam przez telefon
a z takich tanszych to polecam jeszcze firmę Melissa - internetowy sklep z elegancką, damską bielizną tez mją do karmienia bogatą rozmiarówkę
ja muszę do tej MILLI na Ruską zadzwonić może już mają karmniki w ofercie, ale w milli to zawsze ponad 100,- za sztukę płacę
a można też przerobić stanik na taki do karmienia, mozna te zapięcia kupic i wszyc w ramiączko
 
Hej. Przywitam sie i Ja. Oby do poniedziałku, napisała któraś..oby.
Mam na Kamińskiego koleżankę położną, polecam. Byłam też zobaczyć salę. Ale wyszło,że środa-czwartek mam mieć cesarkę. Jak z waszymi terminami? Spotkam sie może z którąś? Jestem z Polanki, a niedługo przeprowadzam się na Różankę. Pozdrawiam.
 
Alicja i Me_ga mówicie o szpitalu na Chałubińskiego, tak?bo Kliniki to tez chyba sie potocznie mówi na ten na dyrekcyjnej...

wiecie cos wiecej o nim?jak coś to skrobnijcie jak bedziecie miały chwilke;-)

co trzeba zabrac i jak to tam u nich wygląda z porodami rodzinnymi? ja kiedys cos słyszałam o porodach w wodzie tam ale nic potwierdzonego

dopiero musze sie tam wybrac zeby dowiedziec sie jak sie przygotowac, co wziac itd.

Wiem ze zamykaja szpital od 20 lipca do 9 sierpnia i tez nie wiem czy sie wyrobie:baffled:
 
Malberka ja mialam na mysli szpital na chlubinskiego, jak chcesz to moge Ci na maila podeslac liste rzeczy, ktore trzeba miec swoje (dostalam od poloznej). Co do szpitala to wiem tyle, ze maja jedna sale do porodow rodzinnych i jedna do porodu w wodzie, porod w wodzie kosztuje chyba 500 zł, ale nie jestem pewna na 100%. Sala do porodu w wodzie wyglada naprawde fajnie :-) Najlepiej samemu poogladac :-)
Selena ja stety niestety od grudnia mieszkam w kamiencu wr. :-) bede trzymala kciuki w srode i czwartek, powodzenia :-)
 
reklama
Ja też miałam na myśli kliniki na Chałubińskiego. Dokładnie tak to wygląda jak opisała Alicja.
Alicja ja również poproszę o listę rzeczy potrzebnych do szpitala bo takowej nie posiadam:)))
pzdr
 
Do góry