reklama

mamy z żoliborza( Plac Wilsona)

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez antar, 4 Styczeń 2009.

1. antar

antar Mamy lutowe'09

Cześć dziewczyny!
    Jestem świeżo upieczoną mężatką a i bycie mamą to nowa rola jaką przyjdzie mi pełnić w ciągu miesiąca:) Dopiero przeprowadziliśmy się na żoliborz i jestem przerażona, bo zero dzieci, za to multum staruszków. Może to dlatego że jest zima, ale i tak nie mam z kim poplotkować o dzieciach. Jest tu jakaś mamusia przyszła lub obecna z Żoliborza?

2. asiacur

asiacur Mama Filipa

Z Żoliborza nie, ale z Bielan:-):-)W sumie to niedaleko od Palcu Wilsona. Zawsze możemy poplotkować o dzieciach :-):-)

3. reklama
  4. Kira24

Kira24 Mamusia Adasia:)))

No to ja tez sie melduje:tak:jako mama z Bielan i Żoliborza;-)

5. antar

antar Mamy lutowe'09

Gdzie chodzicie ze swoimi dziećmi na spacery? Bo oprócz jednego skwerku przy placu wilsona nic zielonego nie widziałam.

6. Kira24

Kira24 Mamusia Adasia:)))

Antar-jest sporo zieleni na żoliborzu i bielanach-mamy szczescie:tak:
    Jordanek,Żeromski,Cytadela,Sady Żoliborskie,Park Olszyna,Kępa Potocka,Park Kaskada-oraz wiele,wiele mniejszych skwerkow i zzielonych placow zabaw:-)
    Jak Adas sie urodzil mieszkalismy przy Hali Banacha-tam to dopiero masakra,łazilam z wozkiem w kolko na malym placyku przy Jana Pawła-koszmar:dry:

7. asiacur

asiacur Mama Filipa

No, jeszcze Lasek Bielański :)

No a na Wilsona to przecież ładny duży park jest. Ja bym go skwerkiem raczej nie nazwała. Miasto ponoć wywaliło na niego 6 milionów, aby zmodernizować. I spory tam plac zabaw dla dzieci jest.

8. Kitka_zx

Kitka_zx Początkująca w BB

I co? wiecej mam z Zoliborza niet? :) moze sa mamuski, ktore niedawno urodzily pociechy? Moja ma 3 miesiace i szukam takowej na wspolne spacery....

9. peperka

peperka Fanka BB :)

ja z pogranicza zoliborza i bielan przy kepie potockiej ;)

10. reklama
  11. Chrupka103

Chrupka103 Początkująca w BB

Ja mam trzymiesięczną córeczkę i chętnie dołączę do grupy spacerujących mam z Żoliborza. Mieszkam przy Teatrze Komedia. Spacerujemy głównie po Kępie Potockiej, czasem w okolicach Cytadeli.

12. Stopi69

Stopi69 Lipcowe mamy'09

Dziewczyny Zoliborz czy Bielany maja duzo super miejsc do spacerow i dzieci tez jest sporo :-) Wystarczy wyjsc na plac zabaw na Wilsona jak jest cieplo i wtedy to sie widzi ile tam dzieciakow jest... na Kepie to samo... faktycznie nie ma tu takich wycieczek z wozkami jak na Kabatach, ale to mzoe i lepiej, bo do przeczkola bedzie dziecku latwiej sie dostac :-)

To co kiedy spacerujemy??

Poleć forum