reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

reklama
dziękuję dziewczyny! myślę, że to czy będę chciała eksponować brzuszek czy tuszować zależy od tego jak duża będę w tym 31 tygodniu.. bo najpierw myślałam żeby pokazywać ale jak uświadomiłam sobie że to będzie już 30 tydzień.. :sorry: no mam nadzieję, że pani krawcowa się spisze! :)
 
Dla mnie zwycięskie suknie to numer 3 i 4. Może jak będzie duży brzuch to jednak lepiej go wyeksponować bo i tak przecież wszyscy się zorientują :-D
 
wakako witaj w klubie ja ze swoim tez w lipcu slubujemy
troszke sie boje ale wierze ze bedzie dobrze
kiecka wybrana i tez bede szyla

heh nas to male zamieszanie sie z powodu brzusia porobilo i mialam na poczatku mega dola ze z brzusiem do oltarza ale teraz jestem najszczesliwsza brzuchatka niebawem szczesliwa mezatka a zaraz po tym mega maega mega dumna mamuska
czyz zycie nie jest piekne warto czasem zebrac pare kopniakow od zycia by przyjac pozniej od niego tyle szczescia
 
U nas udało sie pierwszą córke urodzic trzy miesiące przed ślubem i mam mała 3 miesięczną córke na pamiatce video ze ślubu ;) A jak jej puściłąm nie dawno płytę to była zachwycona jak wyglądała jak miałą 3 miesiące.
A najbardziej rozbawił mnie teść jak mu powiedzieliśmy o ciąży.Powiedział tak:"No będę szybciej dziadkiem niż teściem":-)
 
Ostatnia edycja:
ehh, co za wspomnienia... u nas było podobnie. Mała miała pół roczku jak braliśmy ślub (razem ze chrzcinami). A najlepsze to że w dniu kiedy S mi się oświadczył ja mu oświadczyłam że jestem w ciąży :-D
 
Ja swojemu zakomunikowałam miesiąc po zaręczynach.Zresztą teściowie wyjechali nie bawem po naszych zaręczynach do sanatorium i mieliśmy chatkę tylko dla siebie :happy2:
 
reklama
U nas udało sie pierwszą córke urodzic trzy miesiące przed ślubem i mam mała 3 miesięczną córke na pamiatce video ze ślubu ;) A jak jej puściłąm nie dawno płytę to była zachwycona jak wyglądała jak miałą 3 miesiące.
A najbardziej rozbawił mnie teść jak mu powiedzieliśmy o ciąży.Powiedział tak:"No będę szybciej dziadkiem niż teściem":-)

ehh, co za wspomnienia... u nas było podobnie. Mała miała pół roczku jak braliśmy ślub (razem ze chrzcinami). A najlepsze to że w dniu kiedy S mi się oświadczył ja mu oświadczyłam że jestem w ciąży :-D

dziewczyny, piękne historie :happy2:

wakako witaj w klubie ja ze swoim tez w lipcu slubujemy
troszke sie boje ale wierze ze bedzie dobrze
kiecka wybrana i tez bede szyla

heh nas to male zamieszanie sie z powodu brzusia porobilo i mialam na poczatku mega dola ze z brzusiem do oltarza ale teraz jestem najszczesliwsza brzuchatka niebawem szczesliwa mezatka a zaraz po tym mega maega mega dumna mamuska
czyz zycie nie jest piekne warto czasem zebrac pare kopniakow od zycia by przyjac pozniej od niego tyle szczescia

świetne podejście! gratuluję !
 
Do góry