reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

a dziewczyny bodasy macie wkładane przez główkę czy zapinane kopertowo, bo dopiero teraz sie ocknełam, że takie zakłada się łatwiej a u mnie właśnie tych kopertowych najmniej....

Ja mam do rozmiaru 68 prawie same kopertowe,duzo latwiej sie je naklada u takich maluszkow :) ale to kwestia przyzwyczajenia :)
 
reklama
Ewelinak mam tą samą wanienkę po Ewci, jest świetna i w ogóle nie trzeba w niej podtrzymywać dziecka, nawet noworodka:-)
A z bodziaków mam mnóstwo wkładanych przez główkę takich z zakładkami na ramionkach, kopertowych też mam kilka. Nie jest tak zle z zakładaniem przez główkę:-)
 
Kombinezon z myszka super, ale z rozmiarem to ja nie wiem... ja mam wiekszy na zime bo duzo ubranek wtedy na dzidzie sie kakuje wiec nie chcialam zeby małej bylo za ciasno ;)

A body to mam rozne i kopertowe i przez glowke, trzeba sie nauczyc wszystkiego ;)
 
kasiula ja ostatnio też zauważyłam, ze mam jedno body kopertowe reszta przez głowę..pierwszy moment panika..ale potem sobie pomyślałam, bez przesady..damy radę:-) nie kupuję nowych, bo po co? szkoda tych co są.

Leżaczek też chcę ten FB co ma pokazywała dora. Jak nie dostaniemy to kupimy sami, ale już po porodzie. Matę w razie co też później, bo od pierwszych dni nie jest potrzebna..

JA kombinezonu na zimę też nie mam, ale kupie później. Pewnie rozmiar 68, ale zobaczę jaka mała będzie.
 
Ja mam kilka sztuk body kopertowych a reszta przez główkę. Kombinezonu na zimę też jeszcze nie kupowałam ale też myślę nad rozmiarem 74, na wypadek gdyby było chłodno mam taki grubszy jesienny pajacyk to będę zakładała na początku,
 
Trixi dzieki za rade. Slyszalam wlasnie ze w aptekach mozna wypozyczyc laktator ale nie wiedzialam ze najpierw musze miec recepte od ginki. Czy ona ta recepte daje jeszcze przed porodem czy zalatwiac sobie to dopiero potem?
Jaki konkretnie model tej medeli mialas?
A co do fotelikow to ktory model chicco polly tak zachwalacie bo w necie jest tyle wersji tego polly ze oszalec mozna.
Ja nie mam zadnego body zakladanego przez glowke. Najpierw chce opanowac ubieranie dziecka w ogole a potem kupie dopiero te zakladane przez glowke jak juz sie nauczymy co i jak i mala bedzie wieksza i bedzie chciala bardziej wspolpracowac przy zakladaniu.
 
reklama
Do góry