reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

My dzisiaj jedziemy po bujaczek do Selgrosu, dokładnie ten sam
FISHER PRICE LEŻACZEK BUJACZEK 3w1 0-18 KG T4145 (1726463305) - Aukcje internetowe Allegro kosztuje 232zł, więc praktycznie tyle co z all, a przynajmniej gwarancja jest pewna i wymieniają zawsze wszystko bezproblemowo, nawet jak się zgubi paragon. Jeszcze pewnie jakieś drobiazgi dla maleństwa kupimy, bo paru rzeczy jeszcze brakuje, ale ogólnie to już finisz zakupowy blisko...
 
reklama
Ja w weekend zamówię taki leżaczek jak pokazuje Kasiula11 i Dora_M - czekam na męża jak przyjedzie, co by nie mówił, że sama zakupiłam hehe...od moich sióstr wiem co dostanie Malutka, bo zamówienie składałam, więc ten leżaczek sami kupimy, zresztą całą wyprawkę kupiliśmy sami, jakoś tak mam w głowie ułożone, że rodzice Maluniej kupują - w końcu to nasze dzieciątko:-)
 
Dziewczyny - jakby tylko ten koszt przesyłki był niższy - wszystkim kupiłabym te leżaczki... Ja kupiłam na carboot sale za 5 funtów - śliczny, w doskonałym stanie, Fisher Price z pałączkiem i grającą zabaweczką, na baterie - taki z wibracjami.
Kołyski, huśtawki, leżaczki... wszytsko w smiesznych cenach. Żebym tylko miała jak przesłać - nie byłby to dla mnie żaden problem.
Jak patrzę na ceny na allegro - to aż mnie trzęsie... w porównaniu z cenami tutaj na takim carboot...
 
U nas sie wlasnie wczoraj okazalo ze mate edukacyjna chce kupic nam tesciowa wiec spoko. Ja sie w ogole zastanawialam czy ja kupowac bo nie wiadomo czy sie niuni spodoba a poza tym na razie bedzie miala bujaczek ale jak mata bedzie sponsorowana to czemu nie :-) Bujaczek fp bedziemy natomiast kupowac chyba na angielskim amazonie bo jest najtaniej nawet dodajac koszt przesylki. Chcemy tylko, moze nawet dzisiaj wybrac sie do takiego duzego sklepu z rzeczami dla dzieci i tam sie jeszcze rozejrzec czy jest i w jakiej cenie. Z wiekszych wydatkow zostanie mi na razie oprocz bujaczka, lozeczko turystyczne ktore bedzie robilo za kojec i snuza aha i moze tez laktator ale to sie zobaczy czy w ogole bedzie potrzebny a tak to same ostatnie drobiazgi nam pozostawaly :-)
 
No i co mieliśmy dzisiaj pojechać na zakupy, a mój K właśnie pojechał na ryby, bo pogoda ładna... jutro mu nie odpuszczę
 
moze tez laktator ale to sie zobaczy czy w ogole bedzie potrzebny a tak to same ostatnie drobiazgi nam pozostawaly :-)

Jezeli naprawde bedzie potrzebny Ci laktator to wystarczy ze poprosisz swego gina o wypisanie recepty.Prawie wszystkie apteki maja laktatory do wypozyczenia.Placisz tylko kaucje ktora i tak dostaniesz spowrotem jak oddasz laktator ,reszte kosztow pokrywa kasa chorych.Ja w zeszlym roku wypozyczylam sobie taka wypasiona Medele ,eletryczna z plecaczkiem i teraz tez jak bedzie taka potrzaba tak zrobie :)
 
my mamy matę Fisher Pirce dzungla i Kinga była zachwycona. Ale to juz zależy od tego jakie nastawienie też będzie mieć do tego mama dziecka. Moja sister nie kładła wogóle swojej córeczki na macie a bo na początku dziecko za małe, a bo po co, a przeciez na podłodze maty nie połozy itp wynajdywała milion powodów. I co Lena nie lubiła maty.
Ale moje dziecko przez zabawy na macie było szybko mobilne, sama chciała wszędzie sie dostać, a Lena miała 11 miesięcy i lezała jak kłoda albo sie darła jak je zabawka spadła kilka cm od rączki

licytuje lezaczek na allegro. Jak sie uda fajną cene wylicytować to kupię a jeśli nie to pewnie sobie odpuszczę. Ponad 200zł to dla mnie za drogo. Nie jest on mi na tyle konieczny by dawać tyle kasy. Jak będzie konieczność to fotelik samochodowy posłuży ;)
 
No mamuśki widze, że zakupy wrą pełną parą:-) My w weekend kupiliśmy fotelik nosidełko Graco, jest super, duży, fajnie zabudowany i ma rozsuwaną budkę. Dziś nie mogłam się powstrzymać bo były piękne pajace w Carrefourze i kipiłam 3 pary, ale i tak właśnie pajaców mi brakowało, już się suszą na balkonie:-)
 
a dziewczyny bodasy macie wkładane przez główkę czy zapinane kopertowo, bo dopiero teraz sie ocknełam, że takie zakłada się łatwiej a u mnie właśnie tych kopertowych najmniej....
 
reklama
ja mam wszystkie wkładane przez głowę.

A leżaczka nie kupuję, wolę od razu krzesełko do karmienia, niektóre firmy mają przystosowane modele już dla noworodków. Choruję na Chicco Polly, miałam dla Martyny, ale nie od wieku 0+ bo wtedy jeszcze tych nie było. Oddałam kuzynce i chyba już nie odzyskam, dlatego może powiem znajomym żeby sie dołożyli zamiast każdy przynosić po grzechotce.
 
Do góry