reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Kurcze nie dziwie sie Iza ,bo mi tez te dni zlatuja jak z bata...:tak: Czasami rano ukladam plan co jest do zrobienia,a potem okazuje sie ze albo polowe z tego zrobie albo nic :zawstydzona/y:
Moje dzieci jak zaczynaja malowac farbkami to zakladam cerate, maluchom fartuchy i najchetniej wszystko owinelabym folia :-D:szok::-D Maly ma w przedszkolu czesto malowanie farbami,cekiny,brokaty i inne *******ki...mimo ze maja fartuszki to zawsze wszystko ma na bluzkach.Malej rzadko daje farby,pisaki...bezpieczniej dac jej kredki ;-)
KaDany,nie nie pisalas a jest tutaj pare dziewczyn z Ediego :tak:
 
Ale mialam dzisiaj noc...mala miala goraczke a do tego biegunke,5x wymienialam jej pampersa :szok: A dzisiaj leci jej dole i gora,od rana tylko pije i zwraca...normalnie rece opadaja :no: Temperatura nadal sie trzyma,choc troche mniejsza ale nadal nie moge jej zbic :szok: Niewiem co jest,moze jakis wirus :baffled:a do lekarza nie pojde,bo tylko strata czasu...:dry:
 
Mikusia bardzo mozliwe ze wirus bo moja tak przez weekend miala, a dzisiaj cos znowu niewyrazna. Zasnela po przedszkolu i teraz powiedziała ze chce spac, lezy ale jakos nie widze zeby szybko zasnela.
Mi dzien znowu zlecial nie wiem kiedy, dobrze ze niedlugo urlop, te dni jakos inaczej beda wygladac w koncu to moze troche odzyje i nie bede taka nerwowa, bo ostatnio sama siebie zaskakuje z tym jaka nerwowa jestem, chyba mam juz dosc
 
A co tu taka cisza???:no:
Ja nadal walcze z biegunka malej,chociaz tempka minela i ma coraz wiekszy apetyt...
Teraz cos maly wieczorem mowil ze go brzuch boli...oby to nie to samo :szok:
A jutro chce jechac na zakupy,bo mnie cos na swieza rybke wzielo:-pi mam wielka ochote cos smacznego z rybki upichcic ;-)i teraz nie wiem czy maly sie rozlozy?!:crazy:
 
Pustka tu powialo. Gdzie sie podziewacie?
Moj zjechal do domu na 4 dni ale pozytku z niego nie bylo, przyjechal chory, lezal 2 dni, mnie zarazil teraz ja 2 dzien leze a on korzysta i tez lezy.
 
isabella, mikusia - pisalyscie kiedys o xbox - poradzcie gdzie najlepiej go kupic i czy jako prezent na komunie nadaje sie myslicie? z gory dziekuje za wszelkie rady i inne propozycje na prezent ;-)

izka oczywiscie zycze szybkiego powrotu do zdrowia :-) a facet chory = facet umierajacy - moj mial 2 anginy w ciagu miesiaca i doslownie umieral ;-)

Mikusia a u was jak sprawy zdrowotne - mam nadzieje juz lepiej :-)
 
Ostatnia edycja:
yas​ mysle ze na komunie to jak najbardziej dobry prezent a gdzie kupic to wydaje mi sie to bez znaczenia ja szukalam gdzie najtaniej w sklepach currys, argos, game, tesco czy asda. Mozna tez popatrzec na internecie ale wtedy bedzie problem gdyby bylo cos nie tak
 
Dzieki Yas :-)
Jesli chodzi o prezent na komunie to tez mam z tym dylemat...a jeszcze wiekszy bo ta osoba ma prawie wszystko,xboxa takze...wiec chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie dac kase,niech sam sobie cos kupi...
Jedni kupuja laptopy,super rowery i inne jakies gadzety...ale jesli chcialabys xboxa to moj kupil przez neta...chyba na amazonie...oczywiscie z kinektem,grami i innymi *******ami,ale oplacalo sie ;-)bo gdzie indziej byly drozsze 20-30 funa.
U mnie choroba dala spokoj,ale od wczoraj mala nam strasznie marudzi i w dzien i w nocy...wychodza jej nowe zabki :szok:,w sumie to juz czas bo ma 1.5 roku i tylko 6 zebow,ktore wyszly niespostrzezenie,a te ja tak bola ze szok :szok:
Niby oczne zeby (kly) bola najbardziej,ale jej chyba wiecej wychodzi,nie chce dac sobie zajrzec...dopiero jak krzyczy to widac biale zawiazki zabkow...:tak: Daje jej zel na zeby (dupa daje),a na noc ma tempke wiec jej daje czopka...
Ehhhh zima wrocila,u nas pada snieg a tak juz ladnie bylo.... tylko balwan dzielnie stoi w ogrodzie :-D
 
reklama
dzieki dziewczyny. jeszcze mysle i pewnie w koncu skonczy sie na tym ze dam kase i tyle. przeznaczylam na ten cel 200funtow i nic drozszego nie bardzo chce kupowac.

Mikusia szybkiego i jak najmniej bezbolesnego wykuwania sie zabkow dla coreczki ;-) bo rzeczywiscie juz czas zeby wyszly.

pogoda rzeczywiscie do kitu ale ja bym chciala zeby nas zasypalo chociaz na tydzien to wymowke mialabym z dojazdami na uczelnie ;-)bo tak mi sie nie chce tych zajec przed swietami ze szok.
 
Do góry