reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

elffetus sliczny synek!

doveinred ja znam pare osob ktore bez problemu zdaly w Dunfermline (choc to troche dalej od Edi niz Bathgate_ miasto nie za duze i same ronda praktycznie, reszta swiatla wiec jazda raczej prosta. Chociaz nawet w Edim nie jest zle w porownaniu z Polska ;)
 
reklama
dziendoberek:-) zaprowadzilam amelkowne na spotkanie z peppa do monkey biznesu i co....dostala ataku paniki na widok peppy hahahah jak wychodzilysmy peppa dala jej balonik i juz sie mloda z nia oswoila...ale to jak wychodzilysmy:szok::-D i dziecko mi dorasta ojjj amelkowna wsiakla mi gdzies 20 min jej szukalam...znalazlam i chcialam za nia isc ale mi nie pozwolila:szok: i tak sobie smigala po tym malpim gaju dozwolonym od 4 lat bez opieki bo ile razy chcialam za nia isc to mi uciekala i nie umialam jej znalesc:eek::baffled:ale wiedziala gdzie siedzimy z kolezanka to co jakis czas wpadala zerknac czy jeszcze jestem ;-):-) ehh jak ja sdie oswoje jak ktoregos dnia wyjdzie sama na dwor to ja nie wiem:confused2::sorry:
 
Witam

Moje siostra właśnie robi sobie prawo jazdy i faktycznie ją to trochę kosztuje :baffled: też się uczy od podstaw i wydała już małą fortunę na jazdy.
Doveinred, to zdaje się można wziąść także na prawo jazdy, poczytaj, mam nadzieję, że się przyda
ILA Scotland


zdaje się, że któraś z was wspominała coś o problemach z zasypianiem u dzieciaczków. Tu daje kolejnego linka, dla mnie to nie napisali nic szczególnie odkrywczego, ale może komuś pomoże ;-)
przeklej.pl - Podgląd: kazde dziecko moze nauczyc sie spac .pdf

Chciałam powiedzieć, że- odpukać- od jakiegoś czasu mojej dziumce nie ropieje oko :happy::-) Nie chcę na razie za bardzo się cieszyć, bo juz kilka razy tak było, ale póki co od jakiś dwóch tygodni nawet odrobiny ropy nie ma :-) Oby tak zostało :tak::tak:
No, a poza tym moje dziecko sprytne nauczyło się włączać pralkę. Włączać :szok::szok: Czyli najpierw ustawia sobie temperaturę, a potem naciska Start :no: Mało tego, dziś próbowała włączyć żelazko do kontaktu. No, jak rany kota, tego jej nie uczyłam :eek::baffled:
Uciekam obejrzeć film jakiś, dobranoc
 
vampiria to uwazaj ;) jak ja sie nauczylam wlaczac zelazko to rodzicom dywan wyprasowalam, a ze byl to taki sztuczny dywan z lat 80 to stopil sie od razu, a potem jeszcze te stopione dziury pomalowalam pisakami zeby ladnie wygladalo :) Ale ja troche starsza bylam niz twoja mala.
 
reklama
co tu znowu taka cisza?

vampiria super ze z malej oczkiem juz lepiej :-) oby tak zostalo . z ta pralka to uwazaj kiedys czytalam o dzieciach ktore bawily sie pralka nie pamietam tego dokladnie ale bylo jakos tak ze jedno weszlo do pralki (pewnie do polowy) a drugie naciskalo guziczki.. pralka sie wlonczyla i zaczela wirowac i bylo po dziecku:-( ja naszczescie mam taki wyloncznik z produ ale i tak zawsze mam stresa jak mi pralke otwieraja..

rany ale wieje , mometami mam wrazenie ze zaraz mi okna powyrywa:szok: my juz ubralismy choinke :-) nie jest rewelacyjna bo co chwile mi bombki przewieszaja ale wazne ze jest :-D
 
Do góry