reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
No On w Niemczech jest popularny i chwalą sobie go. W Polsce z tego co wiem też jest dostępny. Ja mogę go polecić jakby co[emoji16]
To fakt mają dobry "poślizg" [emoji16][emoji16][emoji1787]
Nie umiem po niemiecku, ale ten wcześniejszy pewnie tez jest bezpieczny sadzać po obrazkach na opakowaniu [emoji16] nie sadze, żeby pomagały plemnikom w lepszym pływaniu, ale po 1. nie zawierają składników utrudniających plemnikom podróż, po 2. jak ktoś jest dość suchy tam na dole, to zdecydowanie pomogą w całej akcji i zniwelują ryzyko otarć i tym podobnych nieprzyjemności. Ja używałam jak nie brałam wiesiołka i faktycznie śluzu miałam niezbyt wiele albo jak mnie naszły dzikie żądze i nie miałam ochoty na grę wstępna [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Tak. Ogólnie wyniki nie były ciekawe. Androlog nastawił Nas wyłącznie na inseminacje bądź in vitro. No ale gin dał Nam 3 miesiące próby z clo, witaminaminami i chłodny prysznic na jąderka [emoji16]
A jakie witaminy konkretnie? Robiliście jeszcze później badanie nasienia po jakimś czasie od rozpoczęcia kuracji?
 
Orthomol Fertil Plus ale nie wiem czy One są w Polsce bo Ja mieszkam w Niemczech.
Szczerze to nie zdążyliśmy zrobić badań powtórkowych bo miały być po 3 miesiącach stosowania tych witamin, a Ja w międzyczasie dwa razy już byłam w ciąży praktycznie. Mąż zaczął brać Je w lutym jakoś. Ja od marca byłam na clo, a na początku kwietnia już byłam w ciąży. Niestety poroniłam, ale po pierwszej @ dostaliśmy zielone światło i kolejny cykl z clo no i też od razu zaszłam. Także nawet nie zdążyliśmy zrobić tych badań powtórkowych [emoji6][emoji6][emoji6]

A jakie witaminy konkretnie? Robiliście jeszcze później badanie nasienia po jakimś czasie od rozpoczęcia kuracji?
 
Testowałam dzisiaj. 11 dni po zastrzyku ovitrelle i 10-9 dni po owulacji. Jest druga kreska takirj samej intensywnosci jak wczorsj lub lekko bledsza. Ale tak myślę że chyba trochę za szybko to testowanie sobie wymyśliłam nie?
 
No ponoć może się utrzymywać do 12dni ovitrelle. Poczekaj na spokojnie jeszcze z 2dni. Wiem, że to ciężko jest tak czekać ale wtedy powinnaś mieć już pewność. Chociaż jak piszesz, że jesteś 9/10 dpo to i nawet z 4 dni byś mogła poczekać [emoji6]
Testowałam dzisiaj. 11 dni po zastrzyku ovitrelle i 10-9 dni po owulacji. Jest druga kreska takirj samej intensywnosci jak wczorsj lub lekko bledsza. Ale tak myślę że chyba trochę za szybko to testowanie sobie wymyśliłam nie?
 
Orthomol Fertil Plus ale nie wiem czy One są w Polsce bo Ja mieszkam w Niemczech.
Szczerze to nie zdążyliśmy zrobić badań powtórkowych bo miały być po 3 miesiącach stosowania tych witamin, a Ja w międzyczasie dwa razy już byłam w ciąży praktycznie. Mąż zaczął brać Je w lutym jakoś. Ja od marca byłam na clo, a na początku kwietnia już byłam w ciąży. Niestety poroniłam, ale po pierwszej @ dostaliśmy zielone światło i kolejny cykl z clo no i też od razu zaszłam. Także nawet nie zdążyliśmy zrobić tych badań powtórkowych [emoji6][emoji6][emoji6]
Oby było tak w naszym przypadku, bo też od lutego mąż bierze suple 😜 U mnie wszystkie wyniki są bardzo dobre, więc dodatkowo niczego nie stosuję poza ovarinem. No to czekam jeszcze trochę cierpliwie 🙂 dzięki za poprawę humoru! Obyśmy nie zdążyli już powtarzać badań po trzech miesiącach 😄
 
reklama
Do góry