reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

No mi macierzyński sie nie należy bo za krótko pracowałam a o benefit złożyłam i czekamy teraz. Mój na siebie nie wydaje o to chodzi, ja go nawet muszę do jedzenia gonić bo nie je przez dwa dni a potem żołądek szwankuje i jelita. Ja miałam dużo ciuchów na Cyprze jego kuzyn miał wysłać ale z właściciela sie pokłócił i uciekł z tamtąd a ona cały karton moich rzeczy wyrzuciła. Dziękuje za propozycje, ja tez nosze używane czasem po siostrze ale z tym problemem muszę sobie jakoś poradzić... ja małemu tez chciałam czasem lumpku kupić bo były nawet super rzeczy ale mój sie uparł ze mały wszystko nowe będzie miał...ja prawie jestem pewna ze mały jest nerwowy bo ja sie tym wszystkim stresuje...czasem przychodzi mi myśl do głowy ze nie jestem dobra mama, staram sie jak mogę ale czasem jestem zmęczona. Tym bardziej jak mały czasem potrafi cały dzień nie spać
 
reklama
No tu na szczęście można do children centre na zajęcia małego dać na 4 godz wiec zawsze będę mogła dorobić ale nie chce za wcześnie go dawać komuś obcemu. Moja mama powiedziała ze gdybym był bliżej to ona by mi pomogła przy małym...
 
Bedzie dobrze Ania poukłada sie. Ja tez do pracy po roku będę wracała, ale będę nowej szukać. Na szczęście u mnie ma sie kto zająć mała wiec nie muszę o żłobku myśleć. Byle tylko dobra prace znalesc :)
 
No tu na szczęście można do children centre na zajęcia małego dać na 4 godz wiec zawsze będę mogła dorobić ale nie chce za wcześnie go dawać komuś obcemu. Moja mama powiedziała ze gdybym był bliżej to ona by mi pomogła przy małym...
A nie wiesz ile kosztuje ta opieka w children center za h?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bedzie dobrze Ania poukłada sie. Ja tez do pracy po roku będę wracała, ale będę nowej szukać. Na szczęście u mnie ma sie kto zająć mała wiec nie muszę o żłobku myśleć. Byle tylko dobra prace znalesc :)
Ja bym chciala w zawodzie znalezc prace chciaz kiepskie szanse mam.. albo myslalam zeby zatrudnic sie w land rover.. z moim doswiadczeniem na pewno bym sie dostala i spoko zarobki. Ale godziny pracy i dojazd tragedia...

Wiec w najgorszym wypadku wroce tu gdzie pracowalam chciaz bardzo nie chce [emoji30] [emoji30] [emoji30]
Dobra walic prace jeszcze mamy kilka mies wolnego.

Mam dzis lenia nie chce mi sie isc na spacer z malym [emoji15] [emoji15] [emoji15]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniu stres bardzo się dzieciom udziela, nawet nie wiesz jak bardzo. Wiadomo, że kłopoty finansowe dobijaja ale musisz jakoś wyluzowac. Bo na was obojgu się to odbija.
Ja jako tako nie pracuje ale mąż ma firmę i wiadomo, że roboty zawsze jest I coś tam człowiek pomaga ogarnąć. Teraz też będziemy się chyba przekształcac także jest co robić. Z kasą stoimy nieźle, więc nie ma stresu. A pracy w zawodzie to ja u nas nie znajdę.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To fajny zawód. Super jakbyś znalazła w zawodzie bo po coś sie uczymy:) jednak wiem jak jest. Ja rownież nie liczę na prace w zawodzie.
 
reklama
Hej kobitki ;)
My zaczynamy chyba ten lepszy czas ;)
Mała Zaczyna się interesować otoczeniem coraz bardziej więc i nie marudzi tyle i.dzisiaj sama zasnęła w łóżeczku...
Postępy postępy...

Aniu a ty mieszkasz w UK??
Anglia?
Wiadomo ze stres udziela się bardzo.
Wiem ze to nie proste ale postaraj się nie myśleć o tym wszystkim, a na pewno niebawem wszystko się ułoży.
My też czekamy na kasę od państwa ale ciągnie się to i ciągnie....
U nas w Austrii system pomocy tez jest dość dobry.


Sent from my D2303 using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry