reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Tez po cycu go odłożylam bo zasnął ale obudził się po 40 min i znów ryk bo głodny.
1492269570-aaaaaa.jpeg
to jest moje karmienie w trakcie kryzysu wiec wszystko idzie przejsc..

bo jak dawalas butle to trochę masz mniej mleka.. daj sobie 3dni wydaje mi sie ze jak ty masz mleko maly lapie cyca normalnie to jest do odratowania.

Poprostu wez sobie wlacz jakis serial przynajmniej 20 odcinkow po 40min.. i spedz 2dni w łóżku dawaj ile chce nawet co 20min.. miedzy czasie smaruj cycki i wietrz..

ja tak zrobilam i dzis mi juz je co 2.5-3.5h i tylko max 12min intensywnie.

I nie wkrecaj sobie ze nie masz mleka itp bo masz i maly bedzie sie najadac tylko twoim mlekiem. Musisz w to uwierzyc. Ja w ciebie wierze. [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1492269570-aaaaaa.jpeg
to jest moje karmienie w trakcie kryzysu wiec wszystko idzie przejsc..

bo jak dawalas butle to trochę masz mniej mleka.. daj sobie 3dni wydaje mi sie ze jak ty masz mleko maly lapie cyca normalnie to jest do odratowania.

Poprostu wez sobie wlacz jakis serial przynajmniej 20 odcinkow po 40min.. i spedz 2dni w łóżku dawaj ile chce nawet co 20min.. miedzy czasie smaruj cycki i wietrz..

ja tak zrobilam i dzis mi juz je co 2.5-3.5h i tylko max 12min intensywnie.

I nie wkrecaj sobie ze nie masz mleka itp bo masz i maly bedzie sie najadac tylko twoim mlekiem. Musisz w to uwierzyc. Ja w ciebie wierze. [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz to ja już mam dużo więcej bo widzę jak łyka ciągle aż mu po brodzie leci. No i praca z laktatorem dużo dala tylko czasami nie mam jak ściągać bo on marudzi i ciągle rączki. Ale jest już o wiele lepiej.
 
Kleinekatia u mnie nakladki poszly w ruch w szpitalu na drugi dzien bo 2 razy jadl z cycw normalnie i nagle sie mu odwidzialo. No pozycje zmienialysmy z baba od laktacji i sciagalysmy siare do strzykawki seby go zachecic i nic.ciumnal raz i ryk.koniec nie bd jadl. W koncu powiedziala zeby mi P kupil nakladki medeli i odrazu chwycił i pieknie jadl. Karmilam go tak kilka dni i z waga pieknie szedl do przodu. Juz od tygodnia nir karmimy sie z nakladkami[emoji1] mleka mu w nakladkach wystarczało, ale poczulam po odstawieniu ze jest go wiecej na nastepny dzien.

Baby kochana jestes[emoji8] ja sama w lumpkach kupuje i dla mlodego tez kupilam.ostatnio nakupilysmy z mama za 80 zl 20szt (wiekszosc pajacyki bo tego mi najbardziej brakowalo) i jak sobie pomyslalam ike musialabym wydac w sklepie na to..a na takie male to jak nowe te rzeczy a zreszta parę mialo metki!

Jolka sniadanie mniam[emoji1][emoji1][emoji1]
Ja na wage nie wchodze po swietach[emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry