reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Dziewczyny jakiej firmy kapturki polecacie?
Bo mój mały zaczyna zapominać jak łapać sutek i wypluwa.
Dla mnie najbardziej anatomiczne i miękkie były z Babyono. Tosia też nie narzekał. Jak jadła - odczucia prawie jak przez goły sutek. Ale jak uda Ci się bez nakładek to nie pakuj się w to, bo później ciężko wyjść.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie najbardziej anatomiczne i miękkie były z Babyono. Tosia też nie narzekał. Jak jadła - odczucia prawie jak przez goły sutek. Ale jak uda Ci się bez nakładek to nie pakuj się w to, bo później ciężko wyjść.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Na razie jakoś je ale jęzor źle układa i nerw ma. W nocy najgorzej. Chce jeść a złapać nie może.
 
Na razie jakoś je ale jęzor źle układa i nerw ma. W nocy najgorzej. Chce jeść a złapać nie może.

Nakładki pogorszą sytuacje, skoro potrafił złapać to nie ma sensu ich używać. Czyściłaś mu nos? Może przez gluty wypluwa, bo go przytyka? W nocy pewnie są bardziej nabrzmiałe piersi to też może mu utrudniać. Robisz "kanapke" z brodawki podając? Możesz też przed karmieniem ciut mleka spuścić (nawet ręcznie), bardziej miękka pierś bedzie.
 
No właśnie charczy mu w nosie ale połozna mówiła zeby nie czyscic bo on się oczyszcza jeszcze. Wpuszczam mu sól fizjologiczna ale działa tylko na chwilę. Łapał ładnie wiec nie wiem czemu teraz ma problem. Nie chce spać i ciągle rączki i cyc. Ciągle by ze mną siedział i jak go dołożę to ryk. Może on ma ten wzrost rozwojowy. Ale on dopiero dziś trzeci tydzień kończy wiec chyba za wcześniej trochę. Nie wiem.
 
No właśnie charczy mu w nosie ale połozna mówiła zeby nie czyscic bo on się oczyszcza jeszcze. Wpuszczam mu sól fizjologiczna ale działa tylko na chwilę. Łapał ładnie wiec nie wiem czemu teraz ma problem. Nie chce spać i ciągle rączki i cyc. Ciągle by ze mną siedział i jak go dołożę to ryk. Może on ma ten wzrost rozwojowy. Ale on dopiero dziś trzeci tydzień kończy wiec chyba za wcześniej trochę. Nie wiem.
ja sie zastanawiam czy moja tego skoku nie ma. w pt skonczy 4 tygodnie dopiero ale marudna jest, niedojada i spokojna jest tylko jak mam ją na rekach.. tak to krzyki i zlosci..
 
No ja mam to samo. Ciągle na rękach i śpi na brzuchu albo przy cycu. Jak go dołożę to płacze.
Ja nie czyszcze noska.. chyba ze ma duzy glut widoczny.. dla mnie moje mleko dziala tam cuda [emoji16] Mi przypadkiem sie go opsikalo z cycka raz i juz caly czas mu daje tylko mleczko do noska i dziala. Sprobuj może u ciebje tez.

Wg mnie to nakladki powinno sie stosowac tylko jak ma sie jakies rany na sutkach itp i to nie caly czas tylko do poprawy stanu np. 2 dni i wrocic do cyca.
Moj sie odrywa np jak mam za miekka piers.. a nie pelna. Tak ma i tyle.. jakos mu sie slizga wowczas. I wtedy normalnie lapie cyca sciskam nawet nie na kanapke tylko na balona haha xd jego trzymam za kark i jedno do drugiego benc.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Iskierka możesz mlekiem zakroplić jak Babymamusia poleca. Super sprawa na glutki to katarek - aspirator do odkurzacza podłączany, 3 sek i po sprawie. U nas to było powodem marudzenia przy karmieniu - jadł, odrywał się i kwiczał, że głodny, znowu na pół min przystawiony i znowu się odrywał. Po zakropleniu solą i odkurzeniu glutów przeszło jak ręką odjął.
 
Do góry