reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja np [emoji16] jem w kółko barszcz, ogórkowa [emoji16] kocham je obecnie.
Ja teź mam daleko do wizyty bo dopiero 12go a usg to dopiero 4 listopada.
Więc nie wiem kto we mnie siedzi [emoji16]
majtki mi się ciasne robią i jeansy to zapinam je na gumkę do włosów [emoji16]

Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja np [emoji16] jem w kółko barszcz, ogórkowa [emoji16] kocham je obecnie.
Ja teź mam daleko do wizyty bo dopiero 12go a usg to dopiero 4 listopada.
Więc nie wiem kto we mnie siedzi [emoji16]
majtki mi się ciasne robią i jeansy to zapinam je na gumkę do włosów [emoji16]

Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom
dobry patent na gumkę :D

ja jem w kółko krem z pomidorów, ale idę na łatwiznę i z puszki blenduję ;) właśnie zjadłam talerz :D
 
A ja dzisiaj zostalam w łóżku. Wczoraj od wieczora do 4 w nocy nie moglam zasnac przez te delikatne klucia w pochwie choc mama zapytala położnej i podobno to napinanie sie macicy jest powazniejsze i jesli bedzie nadal takie czeste (mam ok 1x na godzine) to mam sie udac do lekarza. Moj gin dzis nie odpisuje na smsy troche mi przykro nie wiem czy jest tak zajety czy co... zwykle odpisywal.
A teraz to w ogole ogłupialam bo nagle twarda kulka pojawila sie po prawej przy pepku potem walek twardy pod calym pepkiem a potem juz jakby to stawianie nie macicy... To nie boli ale co to jest kurcze?! Jutro planuje wcisnac sie do gina na prywatna wizyte :/
Też mam kłucia w pochwie ale powiedziano mi że to norma, więc teraz nie wiem ... I ciągnie mnie w macicy i czasem coś w pochwie. Ale tłumaczę sobie że to normalne. Może u Ciebie też [emoji16]

Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dzisiaj zostalam w łóżku. Wczoraj od wieczora do 4 w nocy nie moglam zasnac przez te delikatne klucia w pochwie choc mama zapytala położnej i podobno to napinanie sie macicy jest powazniejsze i jesli bedzie nadal takie czeste (mam ok 1x na godzine) to mam sie udac do lekarza. Moj gin dzis nie odpisuje na smsy troche mi przykro nie wiem czy jest tak zajety czy co... zwykle odpisywal.
A teraz to w ogole ogłupialam bo nagle twarda kulka pojawila sie po prawej przy pepku potem walek twardy pod calym pepkiem a potem juz jakby to stawianie nie macicy... To nie boli ale co to jest kurcze?! Jutro planuje wcisnac sie do gina na prywatna wizyte :/
no lepiej skonsultować z lekarzem :(
ja czasami mam klucia w pochwie takie dziwne, ale to bardzo rzadko i nie są one jakieś mocno bolesne...
 
A to ciąg dalszy moich łowów :)Zobacz załącznik 776841
Też mam kłucia w pochwie ale powiedziano mi że to norma, więc teraz nie wiem ... I ciągnie mnie w macicy i czasem coś w pochwie. Ale tłumaczę sobie że to normalne. Może u Ciebie też [emoji16]

Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki za slowa otuchy... ale uspokoje sie chyba dopiero jak doktor sprawdzi łożysko i szyjke... buziolki
 
reklama
Do góry