reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja np [emoji16] jem w kółko barszcz, ogórkowa [emoji16] kocham je obecnie.
Ja teź mam daleko do wizyty bo dopiero 12go a usg to dopiero 4 listopada.
Więc nie wiem kto we mnie siedzi [emoji16]
majtki mi się ciasne robią i jeansy to zapinam je na gumkę do włosów [emoji16]

Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam wizytę 12, tydzień szybko zleci [emoji5] a usg pewnie też dopiero w listopadzie. Barszczyk mniam mniam[emoji18] W zamrażarce mam botwinke więc będzie w najbliższych dniach wiosenny barszczyk z botwinki. Uwielbiam Was wystarczy poczytać forum i nie trzeba się główkować co na obiad gotować [emoji3]
 
reklama
A ja po golabkach. Omomom[emoji3]a na kolacje jajo na miekko z bula z maselkiem czosnkowym bedzie [emoji1]

f2w3d5qpnszhujc3.png
 
dziewczyny powiedzcie pijecie kawę?

ja raz na jakiś czas piję rozpuszczalną, nie wiem w końcu jak to jest z jej działaniem na ciążę...
 
dziewczyny powiedzcie pijecie kawę?

ja raz na jakiś czas piję rozpuszczalną, nie wiem w końcu jak to jest z jej działaniem na ciążę...
Ja pije, prawie codziennie. Ale prawdziwą. Uważam że rozpuszczalna to najwiekszy syf, resztki z kawy prawdziwej... Mam niskie ciśnienie więc pozwalam sobie bo się po niej lepiej czuje [emoji5]
 
reklama
Mi w ciąży ogólnie kawa nie smakuje tak, jak przed... na początku nie piłam w ogóle, a teraz uwielbiam taką z ekspresu, więc jak gdzieś jesteśmy to zamawiam :)
sypanej domowej nie lubię, a ekspresu w domu nie mam... więc raz na 2 tygodnie ratuje się rozpuszczalną :p
 
Do góry