reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dla mnie telewizja moglaby nie istnieć. Sama jej nie włączam. Jak już oglądam to z mężem seriale kryminalne: zabójcze umysły, Podejrzany ( pierwszy sezon genialny, drugi zaczął się lipnie), Bosha. Z polskich oglądalam Watahe i prawo Agaty. Za to książki uwielbiam. Czytałam kryminału i obyczajowe. Teraz jestem na etapie fascynacji Jodełką i R. Mrozem.
Też nie lubię "dobrych rad". Staram się jednym uchem wpuszczać drugim wypuszczać.
Ja mam naturalne, ładne paznokcie. Raz na wczasy zrobiłam hybryde na stopach. Poniszczylo mi paznokcie i stwierdziłam że już nigdy więcej.
Mroz swietnie pisze i rzeczywiscie ksiazki sa zaskakujace uwielbiam go:)

Wysłane z mojego PAP5451DUO przy użyciu Tapatalka
 
reklama
U mnie jutro będzie 18 tc, więc niby jest jeszcze czas ale jak czytam że dziewczyny już kopniaki czują to się niepokoje. Pocieszam się tym że nic mnie nieboli. Brzuch już mam spory, ale może dlatego ze jestem filigranowa i dzieciątko musi gdzieś się zmieścić. Poważnie rozważam kupno detektora, bo cały czas taka niespokojna jestem.
 
nuluska pisze:
A powiedzcie czy czujecie już czkawkę dzieciątka?
Tego jeszcze nie udało mi się zaobserwować. Na razie w repertuarze mamy kopniaczki i rozciąganie. Raz machnął fikołka, co mnie bardzo rozbawiło - jakby karuzela w brzuchu :D
emilja0308 pisze:
ja dzis mam 2 prenatalne stresuje sie, nie moglam spac..caly czas sie budzilam
Powodzenia!:)
 
Tu juz o czkawkach a u mnie smyrania nawet nie ma hehe[emoji23]
Ale ciążę sa tak rozne ze szok. Dziewczyna jedna pokazała filmik z kopniakiem tak wysolo jakby byla w 28tc a byla w 21+cos chyba. To wszystko zalezy od tego jak dzidzia rosnie,jak sie uklada itd. Kiedys sie doczekamt wszystkie regularnych ruchow i jeszcze bedziemy miec ich dość pewnie[emoji1]

Emilja powodzenia! Daj znac

f2w3d5qp4g3t7787.png
 
reklama
3 lata temu dostałam od męża czytnik książek KINDLE polecam:)

O tak, też polecam :) No i ebooki jednak można taniej kupić niż papier. No i zawsze masz przy sobie kilka książek ;) Polecam kody z woblinku ;)

Agnieszkaala też Mroza teraz czytam, skończyłam te z Chyłka i lecę drugą z tej górskiej trylogii.

Ja noszę hybrydę non stop od ponad roku. Od niedawna też na stopach, bo uznałam, że łatwiej niż malować z brzuchem :p

Ruchy zaczęłam czuć po skończonym 20tc. Wcześniej ani smyrnięcia (łożysko na przedniej ścianie)
 
Do góry