reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Kciuki za Lilith & &
Dzięki dziewczyny już mniej mnie martwi ta waga jak was poczytałam :)
Teraz tylko to gardło i będzie cudownie :(
Kot mnie cała noc wygrywał leżała mi na klatce piersiowej i dziś lepiej z gardłem uwielbiam ją za to :)
Kate no to rzeczywiście glodomorek :) tylko twoje sutki biedne :( smarujemy je?
Serduszko to dobrze ze straszaki i że przeszło bo od razu poród bo tak stresującym dniu to nie byłby dobry pomysł
Grześ wczoraj się chyba wkurzył na tym usg bo cały czas kopal w głowice a wieczorem przeskoczyl na lewą stronę i tak jak cała ciążę był po prawej tak wczoraj i dziś po lewej oby tylko się nie obrócił :(
Aaa no i jestem po badaniach wyniki dziś po 14
 
Isia podziwiam za cierpliwosc przy tym remoncie. Ja juz bym dawno zwariowala gdyby moj Maz w takim tempie robil:p

Ja zawsze odkladalam Kube do lozeczka. Ale moze to dlatego, ze nigdy nie karmilam na lezaco. Teraz na pewno tez nie bede, wiec Olek tez bedzie odkladany:)

Edit u nas dwie piatki wyszly jak Maly nie mial nawet 1.5 roku. A trojku dopiero ida. Od dwoch miesiecy chca sie przebic i nie daja rady. Ale zabkowanie jest na szczescie praktycznie bezobjawowe:)

Manka moj maly tez wczoraj wieczorem dal taki popis. Myslalam, ze mi bokiem zaraz wyskoczy:p a jak sie Kubus cieszyl, ze dzidzia mu piatke przybija:-) bo co przylozyl raczke to dostawal kopniaka :D

Serduszko zdrowka dla Kubusia:* dzielny chlopiec :)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny, ale Wy macie z tym spaniem, ciekawe czy wasze dzieciaczki tez takie nocne marki bedą
Ja chodzę spać o 23 a wstaje o 7, w ciagu dnia żadnych drzemek.
Bar bra, mój synuś dwa tyg. Temu tez nagle zmienił stronę brzuszka z prawej na lewa i jakoś tak mi dziwnie z tym było,na szczęście po kilku godzinach wrócił na swoje miejsce.

Fanti, gołąbki na noc to rzeczywiście kiepski pomysł, mój tata ostatnio tez najadł sie gołąbkami na kolacje i cała noc i następny dzień mocno cierpiał z powodu brzucha.

Cień, maya, trzymajcie sie jakoś, tez strasznie nie lubię szpitali brrrr

Ja dzis nocka jak zwykle, czyli z bólami pleców i wstawaniem na siusiu, w pewnym momencie tak mnie bolały plecy, ze postanowiłam na chwile położyć sie na plecach i jak tylko sie obróciłam to synek tak mi przygniótł żołądek, ze zwymiotowalam :baffled:

Kurczę, czytam o tych niespodziewanych porodach i zaczynam sie bać z domu wychodzić sama gdzieś dalej, tylko do sklepu i po córę do szkoły wychodzę a i to z obawami, żeby mi wody nagle nie odeszły ;)
 
Poziomka ja tez tak jak Ty,dobrze spie. Ostatnio tylko jedna pobudka na siku. Oby to sie przelozylo na to co bedzie po urodzeniu.bo niby tak mowia.ze jak dzieci sie zachowuja w ciazy tak jest po urodzeniu chociaz nie pamietam jak to bylo z chlopcami.ale oni jak mieli 4 mies. To juz cale noce przesypiali. A mnie troszke pobolewa od rana okresowo a musze jeszcze isc do tej dentystki za chwile zeby mi spilowala tego zeba.
 
reklama
Do góry