reklama

Marcowe mamy 2016

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2016' rozpoczęty przez balladyna, 26 Czerwiec 2015.

1. balladyna

balladyna Fanka BB :)

Hop hop, czy ktoś jeszcze szczęśliwie wpisuje się na marzec 2016? u mnie test pozytywny, czekam na koleżanki :-)

2. anade

anade Fanka BB :)

..........

3. reklama
  4. anade

U mnie trudno określić dzień @ - czy 1.06 - lekkie plamienie, potem cisza a potem od 5.06.poszło... ale owulacja była najprawdopodobniej 21.06. Chciałabym pójść już na betę ale nie wiem czy coś pokaże, ale nie wytrzymam do poniedziałku!

Ostatnia edycja: 26 Czerwiec 2015
  5. Marcepanek

Marcepanek Fanka BB :)

A tak czekałam aż się pojawicie ;)
    Co prawda jestem styczniówka 2016 , ale i marcówka 2011 :)
    Gratulacje :)

6. anade

A w dupie, idę zaraz na betę! Wyjdzie nie wyjdzie. Najwyżej stracę 25 zł. Dziś wypłata, więc zafunduje sobie taką przyjemność :p

7. Taka_ja

Taka_ja Fanka BB :)

Puk puk.. czy mogę do Was dołączyć? ;-) Dziś na teście pojawiła się 2 upragniona kreseczka II :-D Bladziutka to bladziutka, ale jest!!:tak:Normalnie nie mogę uwierzyć! :rofl2::rofl2:

8. fruzka

fruzka Fanka BB :)

hej moge ja?23 w dzien ojca pokazala mi sie kreska dzis juz po 5 tescie jestem i kreska ciemnieje.zaznacze ze pierwszy test robilam 9dpo

9. gawa

gawa Zaciekawiona BB

hej, u nas beta z wczoraj 11 :) ewidentnie drugi dzidziuś w drodze :D

10. reklama
  11. Taka_ja

Taka_ja Fanka BB :)

Fajnie, że nas przybywa :tak::tak:Jak się czujecie? Jakie objawy wczesnej ciąży macie? Mnie delikatnie boli podbrzusze, ale najbardziej odczuwam ból w kręgosłupie (lędźwiowy).. poza tym jest ok.. nadal nie mogę uwierzyć, że się udało!!:-):tak:

12. balladyna

balladyna Fanka BB :)

Cześć :-) Marcepanku dziękować :-D
    u mnie objawy to pobolewanie w podbrzuszu calkiem inne teraz niż przed @ zwykle, i koszmary senne (noc w noc od tygodnia), mam tez ciężkie piersi i latalam co chwile siku. Termin @ mam jutro wiec sie jeszcze martwie czy aby nie przyjdzie.

Poleć forum