reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Hej Asmi. Ja byłam u lekarza w czwartek był to 28tydz i 3 dni mała ważyła 1,300 lekarz powiedział że to trochę za dużo i kategorycznie zabronił mi jeść słodyczy. Faktycznie jadłam więcej bo na początku ciąży rzuciłam palenie i zastąpiłam to słodkim. Sama przytyłam 20 kg wyglądam jak kulka aż się boję jeszcze 11 tyg a w tym czasie dziecko ponoć przybiera najbardziej co idzie za tym że ja tez :p
 
Hej Asmi. Ja byłam u lekarza w czwartek był to 28tydz i 3 dni mała ważyła 1,300 lekarz powiedział że to trochę za dużo i kategorycznie zabronił mi jeść słodyczy. Faktycznie jadłam więcej bo na początku ciąży rzuciłam palenie i zastąpiłam to słodkim. Sama przytyłam 20 kg wyglądam jak kulka aż się boję jeszcze 11 tyg a w tym czasie dziecko ponoć przybiera najbardziej co idzie za tym że ja tez :p

też rzuciłam palenie, a ja do tego ogólnie przed ciążą kiepsko jadłam więc teraz jak już normalnie jem to +14kg ;< na szczęście nie wpływa to na Leosia i waży tyle ile powinien, boje się ile pokaże waga na koniec bo liczba która teraz widzę przeraza mnie
 
też rzuciłam palenie, a ja do tego ogólnie przed ciążą kiepsko jadłam więc teraz jak już normalnie jem to +14kg ;< na szczęście nie wpływa to na Leosia i waży tyle ile powinien, boje się ile pokaże waga na koniec bo liczba która teraz widzę przeraza mnie
14 kg w moim przypadku to byłaby bajka he czytałam na innych stronach że niektóre kobiety tyja w ciazy 8kg
 
reklama
Witam! Macie już wybrany wózek dla maluszków? Ja nie mogę się coś zdecydować.
Niestety od kilku miesięcy przeglądam i nie wiem co wybrać.na pewno chce 2w1 i zastanawiam się nowy czy używany kupić A do tego jaki model i Marka...czytając opinie to wszystkie są do niczego w przedziale do 2000 A więcej na pewno nie zainwestuje..ciężko wybrać..

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry