reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Annika1801 napisz potem jak po badaniu.
Ja już nie mogę się doczekać. Termin mamy na piątek i póki co nic się nie dzieje.
Większość ciąży mi zleciała dosyć szybko a teraz każdy dzień trwa conajmniej 2-3 dni 😂
A co u Was dziewczyny?
Dobrze pogadać z kimś kto naprawdę rozumie co czuję.
Wlasnie sie szykuje do szpitala na to ktg .W nocy miałam skurczybyki przepowiadajace ale ucichly nad ranem. Wczoraj troszkę domieszki krwi na wkladce, dzis do kibelka często wiec moze cos sie ruszy.... Dam znać oczywiscie
 
reklama
Ja właśnie wróciłam od lekarza, KTG ok, szyjka robi się miękka, wód jeszcze dużo a mała waży 2750 i zmienił mi termin CC na 27 marca. Także już wszystkie urodzicie a ja dopiero na końcu 😟
 
Ja też dzisiaj na ktg byłam, początek 37tc, szyjka mierzona przez położna ok 1cm, skurcze są ale to jeszcze nie to, rozwarcie 1cm. Ewidentnie się przygotowujemy, coś czuje że to będzie przyszły tydzień
 
Mam od trzech godzin skurcze,bolesne dość pewnie lekarz szyjke naruszył. Na dodatek doszło plamienie. Ja chce urodzić już.. Lelarz mówi ze szyjka byla twarda jeszcze i czekamy do 3
 
@annika1801 ja po tym badaniu szyjki też jakieś mocniejsze skurcze miałam zarówno wczoraj jak i w nocy i nawet się zastanawiałam czy to właśnie nie przez badanie
Miałam do samego rana. Cała noc nie przespana. Rano po obchodzie 3cm rozdarcia i szyjka nadal nie ułożona. Indukcja oksytocyną.o 10 trakt porodowy o 15.01 synek na świecie.najbardziej bolesny z moich trzech porodów. Nie bylam momentami w stanie napić się wody między skurczami bo szedł jeden za drugim.Gaz rozweselajacy nie pomagał. Synek malutki 3090g i 55cm. Dopiero zasnął....
 
reklama
Do góry