reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, a ja mam pytanie o to czy Wasze dzieciutki boleśnie się rozpychają? Moja Hania tak się zawsze pręży, że często jest mi ciężko chodzić. Mam łożysko na tylnej ścianie i w sumie od początku ruchy bywały bolesne ale teraz do tego dochodzi ucisk na pęcherz i już kompletnie czuje sie jakbym miała zostać rozsadzona 🥴
Oj tak, praktycznie cały czas czuje jak młoda się rozpycha 😂😂
 
Już wróciłaś do siebie bezpiecznie ??
Tak wróciłam. W samolocie przy lądowaniu poczułam skurcze, ale jak wylądowaliśmy to wszystko się unormowało. Czuje cały czas taki stres po śmierci taty, ale już powoli się przyzwyczajam do wszystkiego. Teraz tylko czekam na tego mojego małego skarba
 
Hej, u mnie dziś 38 tydzień, update swieżo po badaniu: mała waży 2900 ;) wyniki w normie, zero skurczy, brak oznak o odejściu czopa, co kilka dni pojawi się kropelka z piersi. Czekamy 🙏
Ja jutro zaczynam 38 tydzień, więc trzymam za Ciebie kciuki równie mocno co za siebie 😁 u mnie też brak jakichkolwiek oznak, twardnienia były od 20 tygodnia, a w 35 nagle minęły, nawet brzuch jeszcze nie opadł, a chyba chciałabym chociaż tyle 😬
 
reklama
Do góry