reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Nie no, Nelcia też na fajne pucusie i udka dirodne 😁 Ale fakt, resztę ciałka ma taką szczuplejszą, aczkolwiek ogólnie to duża dziewczynka 🥰

Na razie jak pije to nie czuje nic, jeszcze nie ugryzła mnie 😋 Ale nie raz jak nie miała zębów i się wygłupiała przy kp to dziąsłami ciągła mi sutka, że nie raz zabolało 😅 Jak teraz tak zrobi z zębami to już się boję 😅
Haha no właśnie, co nie napiszemy na forum to się dzieje... Dziś moja mnie dwa razy tak capnela w sutek, że aż mi się nogi wyprostowały 😁🤦‍♀️
Właśnie ja też już przetestowałam mop , super sprawa podłoga i puzzle zdezynfekowane raz dwa, co prawda tych końcówek nie testowałam ale już się cieszę, że u Ciebie się sprawdziły🥰
Ariete u mnie spisuje się od roku na medal, fajna końcówka jest do szyb 👍 no i fugi mistrzowsko czyści, polecam tylko zamówić sobie jeszcze jedna szczoteczkę, bo u mnie już wysłużona.


@karoo-kp MASAKRA! współczuję 😘
 
reklama
Ja też dziś bluza, na to kamizelka, czapa, kocyk i jazda wózkiem 🤷‍♀️, kombinezon to chyba założę jak solidnie przymrozi
dobrze że nie masz wokoło natrętnych mamusiek 😂
ja w sumie ubieram się tak sama i pediatra nam za każdym razem mówi że super ubrany nie przepocony, wgl moja wyznaje im zimniej tym lepiej😂
 
nie no kobiety porażka byłam u ginekolog na kontroli po ms od założenia wkładki no i niby powiedziałam jej wszystko super 👍 tylko ten PMS🙄 no i mówię że tak jakby sznureczek tam czuje a ona nie możliwe bo ja skracam no ale proszę do badania.
no i szok 😱 wkładka się wysunęła i musiała usunąć dała mi tabletki żeby ciągiem brać jednoskładnikowe dopóki ona nie zareklamuje i nie dostanie nowej wkładki.
a tak się cieszyłam że 5 lat z głowy temat 😟 a w dodatku 5 zł to nie kosztuje 🙄
 
o matko jak ja się cieszę, że moja jeszcze na macie się przewala, bo nasz pies właśnie zmienia sierść na zimową, no kłaków to mam wszędzie, chodzę i zbieram kłębki.
mi też jest dziś nieswojo, u mnie szaro, buro i ponuro to i energii brak:(
Moja na szczęście też jeszcze na macie się tylko porusza w kółko 😁 ale już kombinuje jak się odbić nogami do przodu, więc lada moment i będzie pełzać 😁
 
No ja nadal okresu nie mam więc nie wiem na co mam zrzucić. Chyba na męża, aurę za oknem. Pies za to miziania się domaga ale również linieje jak diabli.
A to ja pierwszy okres dostałam w lipcu, w sierpniu nie dostałam i teraz we wrześniu znów dostałam 😅 Za 8 dni powinnam dostać kolejny, ciekawe czy też będzie przerwa 😁 okres co drugi miesiąc mi bardzo pasuje 😄 póki drugiego dziecka nie planujmy 😅
 
nie no kobiety porażka byłam u ginekolog na kontroli po ms od założenia wkładki no i niby powiedziałam jej wszystko super 👍 tylko ten PMS🙄 no i mówię że tak jakby sznureczek tam czuje a ona nie możliwe bo ja skracam no ale proszę do badania.
no i szok 😱 wkładka się wysunęła i musiała usunąć dała mi tabletki żeby ciągiem brać jednoskładnikowe dopóki ona nie zareklamuje i nie dostanie nowej wkładki.
a tak się cieszyłam że 5 lat z głowy temat 😟 a w dodatku 5 zł to nie kosztuje 🙄
O shit. I nagle sobie wyobraz jak by było że tak jak byś np - uprawiała seks z mężem i dziwnym trafem bys zaszła w ciążę, bo byś była pewna że wkładka dobrze tam siedzi (wiem że miałaś invitro, ale cuda czasem się zdarzają w postaci takich zazwyczaj wypadków). Ale numer...
 
A to ja pierwszy okres dostałam w lipcu, w sierpniu nie dostałam i teraz we wrześniu znów dostałam 😅 Za 8 dni powinnam dostać kolejny, ciekawe czy też będzie przerwa 😁 okres co drugi miesiąc mi bardzo pasuje 😄 póki drugiego dziecka nie planujmy 😅
No ja się cieszę że nadal tego okresu nie mam bo miałam bardzo bolesne. Wychodzi na to że pewnie się nie pojawi dopóki nie zakończę karmienia piersią (mi to bardzo na rękę 😃)
 
reklama
Do góry