reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

wydaje mi się, że w kombinezonie dziecko ma większą swobodę ruchów, no i właśnie te podwijanie kurtki. my na razie mamy kurtkę, ale rozglądam się za kombinezonem, używanym oczywiście, nie będzie mi szkoda 20zł jak założymy kilka razy.
a maluch nie protestuje jak jest w gondoli? moja sąsiadka ma maluszka z lutego i też wozi go jeszcze w gondoli
Ja taki kombinezon Właśnie przed urodzeniem kupiłam może z dwa razy miał go ubrany i też właśnie nie było mi szkoda bo 10 zl kosztowal😅Właśnie nie protestuje w gondoli, raz mi się obrócił w nieh na brzuch ale to długi postój mieliśmy, a tak to zachowuje się normalnie to nie zmieniam bo on jeszcze sam nie siedzi .
 
reklama
Uff laski już cicho w domu...

Ciężki był powrót z malutka z lotniska, około godziny trwa powrót ale tak mi płakała, że stawałam dwa razy żeby ją uspokajać.

A teraz to ja płaczę i przeżywam, że rodzice już tak daleko... Dopadło mnie 😭
Rozstania niestety są trudne ale przynajmniej masz motywację żeby szybko odwiedzić Polskę 😉 pewnie na święta planujecie przyjazd?
 
W biedronce promocja na wszystkie pampersy dada 1+1 gratis, jakby ktos używał a nie wiedział 😉ja zakupiłam moje ulubione zielone 😉
Czajo byliśmy u pediatry i też dostaliśmy receptę na neocate, więc od jutra będziemy testować 🙈 myślałam że będzie chciała dać nam ten nutramingen ale sama zaproponowała neocate.
Czajo A jak dzisiejsza noc?
 

Załączniki

  • IMG-20211010-WA0063.jpg
    IMG-20211010-WA0063.jpg
    390,6 KB · Wyświetleń: 58
Ojejku ale zadowolony maluszek 😍😍😍

I jaki kubraczkek ma stylowy 🤗


Kocham te wszystkie nasze dzieciaczki 'marcowe',❤️
Tak wszystkie nasze dzieciaczki są cudne 🥰


A jaki wyciamkany i ośliniony 🤣 i oczywiście skarpety ponaciągane bo usiłował zdjąć 😅
Na piżamkę rano ubieram mu kamizelkę, a wczoraj był z tatą do 14 to oczywiście tak długo w piżamkę bo tata nie odróżnia co jest czym🙈 a mama nie powiedziała😉
 
reklama
Do góry