reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
reklama
W biedronce promocja na wszystkie pampersy dada 1+1 gratis, jakby ktos używał a nie wiedział 😉ja zakupiłam moje ulubione zielone 😉
Czajo byliśmy u pediatry i też dostaliśmy receptę na neocate, więc od jutra będziemy testować 🙈 myślałam że będzie chciała dać nam ten nutramingen ale sama zaproponowała neocate.
Czajo A jak dzisiejsza noc?
A dziękuję za troskę:)
A noc nawet nawet...najlepsza od 4 dni bo dało się ciągiem chociaż 2 godzinki pospać i wstała dopiero po 7:)
Normalnie jak wstałam to jak nowo narodzona i jaka wyspana:)
Katar też już dużo mniejszy...więc mam nadzieję ,że jesteśmy na dobrej drodze do wyzdrowienia:)

Eee no to super ,że dała neocate👍
Mam nadzieję ,że wszytko u Was zniknie i będziesz wtedy pewna, że było to uczulenie na bmk:)Ale to czasu potrzeba:)
Ja jak je pierwszy raz otwarłam to aż mnie cofnęło...teraz już dla mnie pachnie🤣
Również Pozdrawiamy, dziewczyny nie smućcie się bo jutro nasze mini urodziny🤣
Nie widzę zdjęcia:oops:
My też pozdrawiamy, tzn. w imieniu Martyny, bez jej wiedzy się wypowiadam 😁

Dziewczynki dyskutują 🙂
O jak super😀Teraz "piąteczek" nabiera nowego znaczenia:)

Ona chciała naśladować Anastazję, sama sobie siadać, pić z bidonu i pełzać w przód. Ta mina mówi: " Ej, Nastka, jak Ty to robisz?" 😅
Hehe albo "co Ty tu robisz na tej mojej macie? i jeszcze jakieś dziwne rzeczy robisz-wyluzuj stara"🤣
Pochwale się Wam 😍moja córa wstaje sama w łóżeczku i siada już sama 🙂jaka jestem dumna 😍😍😍
Super....ale te nasze dzieciaczki szybko rosną:)
Moja pełza ale oczywiście wszytko źle robi...ciągnie nogi za sobą zamiast użyć ich aby było jej łatwiej....🤷‍♀️
Więc znowu będą nowe zalecenia od fizjo pewnie:(
Cudownie 🥰🥰
Jak te nasze dzieciaki z miesiąca na miesiąc coraz bardziej są mobilne. 🙈 zaraz ćwiczyć nie będziemy musiały bo gimnastyka będzie przy maluszkach
Tylko gorzej będzie jak będą chciały raczkować w śniegu🤣
Ktoś coś zna na taką sytuację?Jakiś ubiór?🤣
 
Do góry