reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jejku wspolczuje wam.... ja kilka razy doslownie mialam takie mocniejsze mdłości, zero wymiotow. Ale przez to apetyt dopisuje no bo wszystko moge jesc i przed ciazą 53 kg, potem przez chwile 52 a od sierpnia tendencja zwyzkowa i waze juz 57. Dziwne bo staram sie nie przejadac a tu ciagle mi sie na wadze dodaje.
Pollyanna1 to i tak ładnie! Zaledwie 4 kg. Ale rozumiem Twoje zdziwienie, mi tyle przybyło w I trymestrze mimo że prawie nic nie jadłam i ciągle wymiotowałam. Myślę ze kwestia "urody", więcej wody sie zbiera i oto efekty :p
 
reklama
Grabcia123 super, czyli mały uparciuch albo taki wstydliwy 😊
Ja mam dzisiaj gorszy dzień. Może przez ogólnie złe samopoczucie dzisiaj.
Nadal nie czuję ruchów szkraba, chociaż to już 18tc skończony.
Czekanie na wynik amnio też mnie rozbraja.
Zastanawiam się czy serduszko bije, to obsesja po jesiennym poronieniu.
Przepraszam za depresyjny nastrój i marudzenie.
Ale wiem, że przy Was mogę 🌼
 
reklama
Grabcia123 super, czyli mały uparciuch albo taki wstydliwy 😊
Ja mam dzisiaj gorszy dzień. Może przez ogólnie złe samopoczucie dzisiaj.
Nadal nie czuję ruchów szkraba, chociaż to już 18tc skończony.
Czekanie na wynik amnio też mnie rozbraja.
Zastanawiam się czy serduszko bije, to obsesja po jesiennym poronieniu.
Przepraszam za depresyjny nastrój i marudzenie.
Ale wiem, że przy Was mogę 🌼
Tanita, jeszcze jest czas na ruchy, być może szkrabik jest mały albo specyficznie ułożony. Mi lekarz powiedział żebym zawsze sprawdzała w chwilach lęków o dzidzię swoje stałe symptomy ciążowe (ból piersi, mdłości), to pomaga mi wrócić do pozytywnych myśli, że wszystko jest ok!
Relaksuj się dużo, może to Ci pomoże wyczuć pierwsze nieśmiałe ruchy 💕
 
Do góry