reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja też się stresuję choć ginekolog mówił, że będzie dobrze. Piersi mnie bolą więc liczę, że sytuacja rozwija się prawidłowo 😂 ja po dwutygodniowym urlopie poszłam do pracy na dwa tygodnie i teraz na L4. Świętowanie pierwszej rocznicy małżeństwa wyszło nam znakomicie 😂
Kurczę, a mnie te piersi to nic bolą jeszcze 🤔 Jedynie mam nudnosci, ale to przy takiej becie to już moga dokuczac. Cieszę się, że już w czwartek z rana mam wizytę 😍
Ty na którą godzinę idziesz?:)
W ogóle dzisiaj postanowiłam, że zrobię sobie prezent z okazji urodzin po wizycie, jak usłysze serduszko i zamówię album ciążowy😊
Gratuluję rocznicy:) Ja właśnie wypisuje zaproszenia na ślub😄
 
reklama
Kurczę, a mnie te piersi to nic bolą jeszcze 🤔 Jedynie mam nudnosci, ale to przy takiej becie to już moga dokuczac. Cieszę się, że już w czwartek z rana mam wizytę 😍
Ty na którą godzinę idziesz?:)
W ogóle dzisiaj postanowiłam, że zrobię sobie prezent z okazji urodzin po wizycie, jak usłysze serduszko i zamówię album ciążowy😊
Gratuluję rocznicy:) Ja właśnie wypisuje zaproszenia na ślub😄
Wizyta dokładnie w moje urodziny - 08.07 na 10.20. Wzięłam tą godzinę bo do południa bym nie wytrzymała. Trochę mąż był zawiedziony bo też chciał być przy ewentualnym biciu serduszka. Mam nadzieję, że wtedy już zobaczę - będę w 6+0 lub 6+3 (różnie mi pokazują aplikacje)
 
Wizyta dokładnie w moje urodziny - 08.07 na 10.20. Wzięłam tą godzinę bo do południa bym nie wytrzymała. Trochę mąż był zawiedziony bo też chciał być przy ewentualnym biciu serduszka. Mam nadzieję, że wtedy już zobaczę - będę w 6+0 lub 6+3 (różnie mi pokazują aplikacje)
Si pamiętam, że w urodziny, bo mamy razem:) Ja mam na 8.30. Trzymam kciuki;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziękuję ! 🥳 Moje testy też są robione na 2-3 dni przed @. A Ty kiedy wybierasz się do lekarza na usg? Ja mialam zaplanowana wizytę za tydzień w związku z tak długim staraniem o dzidziusia, ale w obecnej sytuacji jednak przełoże na troszkę później 😄

U mnie jest taki myk, że jestem jeszcze 8 dni przed planowanym @ 🙄 liczę, że wszystko będzie ok i umówię się na wizytę jakoś po 12.07 żeby dostać skierowanie na usg. Z synem miałam serduszko w 6t2d, więc najlepiej chyba by było właśnie tak ok. 25.07 mieć to usg :)
 
U mnie jest taki myk, że jestem jeszcze 8 dni przed planowanym @ 🙄 liczę, że wszystko będzie ok i umówię się na wizytę jakoś po 12.07 żeby dostać skierowanie na usg. Z synem miałam serduszko w 6t2d, więc najlepiej chyba by było właśnie tak ok. 25.07 mieć to usg :)
Nie wiem czy pisałaś, może przeoczyłam, ale czy wybierasz sie na betę?:)
Btw. Robisz mi nadzieję, że w czwartek jak będę na wizycie 6+2 to zobaczę serduszko 😄💕
 
U mnie jest taki myk, że jestem jeszcze 8 dni przed planowanym @ 🙄 liczę, że wszystko będzie ok i umówię się na wizytę jakoś po 12.07 żeby dostać skierowanie na usg. Z synem miałam serduszko w 6t2d, więc najlepiej chyba by było właśnie tak ok. 25.07 mieć to usg :)
Dokładnie tak, 6 tydzień będzie idealny żeby zobaczyć od razu serduszko :) Jaka też jestem 2 dni przed terminem, także jedziemy na tym samym wózku i oby nas ten wózek zawiózł do sklepu z wozkami 😄🙈
 
Nie wiem czy pisałaś, może przeoczyłam, ale czy wybierasz sie na betę?:)
Btw. Robisz mi nadzieję, że w czwartek jak będę na wizycie 6+2 to zobaczę serduszko 😄💕
Właśnie kontaktowałam się ze swoim gin i powiedzial że jeśli chce od razu zobaczyć serduszko, to mam przyjść dokładnie w 6+2 😄😍 Ale jako że akurat w tym dniu nie mogę, przesunelysmy na 7 tydz. Takze Kochana mysle że na Twojej wizycie już zobaczysz swoje Maleństwo 🤍
 
Nie wiem czy pisałaś, może przeoczyłam, ale czy wybierasz sie na betę?:)
Btw. Robisz mi nadzieję, że w czwartek jak będę na wizycie 6+2 to zobaczę serduszko 😄💕
tak, tak. Jutro planuję iść z samego rana, a jak się nie uda, to we wtorek :)

Dokładnie tak, 6 tydzień będzie idealny żeby zobaczyć od razu serduszko :) Jaka też jestem 2 dni przed terminem, także jedziemy na tym samym wózku i oby nas ten wózek zawiózł do sklepu z wozkami 😄🙈
ja planowałam mieć wózek po synku, a tu dupa. Będzie trzeba kupić rok po roku :D
 
reklama
Dziewczyny, a co sądzicie na tę.at szkoły rodzenia? Ja wiem, że to dużo za wcześnie, ale mąż mnie tym dzisiaj zaskoczył. Sam zaproponował bo stwierdził, że wolała by wiedzieć wcześniej pewne rzeczy i teraz nie wiem czy jest sens chodzić czy nie?
 
Do góry