reklama

Marcowe Mamy gotują

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2015' rozpoczęty przez kradz, 15 Wrzesień 2014.

1. kradz

kradz Moderator

Widzę, że pojawiają się nieśmiało co jakiś czas nowe przepisy, ale niestety giną często w gąszczu innych wpisów. Pozwoliłam sobie więc stworzyć nowy temat, gdzie każda z nas szybko znajdzie inspirację na śniadanie, obiad i kolację oraz deser ;-) Dzielmy się sprawdzonymi przepisami, naszymi zachciankami i wszystkim co związane z kuchnią. :-)

2. Natalia_B

Natalia_B Fanka BB :)

3. reklama
  4. kradz

kradz Moderator

Natalia, hmmm nie zaczaiłam swoim poniedziałkowym umysłem? :confused: :sorry2: Dlaczego :-D

5. Natalia_B

kradz, bo mam wrażenie, że nadajemy na podobnych falach. :-)

6. kradz

kradz Moderator

Tak, zdecydowanie coś w tym jest :tak::-D W ogóle cieszę, się że tu trafiłam ;-) Mam nadzieję, że uda się kontynuować te nasze znajomości w realu i spotkać choć na jakiś czas. :-)

7. Natalia_B

8. Patrycja2301

Patrycja2301 Moderator

9. Żgutek

Żgutek Fanka BB :)

Natalka no syropek taki pyszny przypadł do gustu he he. Ja jak będę mieć moment podzielę się przepisem na puszysty sernik wiedeński zawsze wychodzi i jest wielki puchaty.

10. reklama
  11. Natalia_B

12. kradz

kradz Moderator

A rano mi nie działała apka na telefonie, bo chciałam wam jeszcze wrzucić pomysł na śniadanie dla łasucha. Chałka :)

Załączniki:

Poleć forum