reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Steffanna ciesze sie ze u ciebie juz lepiej:-) i uważaj na siebie w sumie to ty mozesz juz rodzić ale pewnie neichcesz w świeta co;-)

Oj Mrowa1 nie chciałabym leżeć w Święta w szpitalu, oj nie.....:no::sad::no: Teraz mocno zaciskam nóżki do poniedziałku, hehe:-D:-)
beti1982 uważam już na siebie, a drabinkę schowałam głęboko....:zawstydzona/y::tak::zawstydzona/y: Resztę zrobię tak, jak mówisz: gdy już będę rozpakowana;-)!
darinia super, że możesz liczyć na Mężusia!:wink: Należy się pomocnikowi jakaś nagroda:yes::yes::yes:!
 
reklama
Stefanna to chuchaj i dmuchaj przez swieta na siebie;-)
Beti to trzymam kciuki za szybkie załatwienie tej sprawy raz na zawsze:-)
Befatka i jak tam banany masz w torebce;-):-D
Darina ja tez dizś upiekłam piernika:-) i posprzatałam i czuje sie strasznie zmęczona i padnieta:sorry::-p
 
Oj dziewczyny ja wysprzatalam cala kuchnie dzisiaj az ledwo chodze i jakos krzyz mnie boli:zawstydzona/y:chyba przesadzilam troche ale mi nikt nie pomoze tak jak wam a teraz mala szaleje i nie da polezec:-(
PS. co to jest ten album zamkniety
 
Przepreaszam nie dokonczylam poprzedniego posta musialam leciec po banany i mam zapas na cały tydzien:-D:-D:-DJacek teraz mówi do mnie małpeczko
Asia m serdeczne zyczenia urodzinowe
Beti ja tez 3mam kciuki za szybkie rozstrzygniecie.Pamietaj ze on bedzie atakowal bo taka linie obrony maja te tchórze.NIE DAJ SIE.

Ja tam dzisiaj zmontuje bigos i 2 sałatki wiecej nic nie robie pierdziele nie mam sił
Stefanna ale szalejesz kobieto hehhe.Ciesze sie ze wracasz do zdrówka
Jak kogos pominelam to przepraszam ale pisze tego posta juz chyba 30 min
 
Przeczytać, przeczytałam, ale nic nie pamiętam :-( Niewyspany trzylatek to baaaardzoooo marudny trzylatek. Żeby jeszcze jakąś drzemkę w dzień zaliczył. Najlepiej całą trójką sobie pospać, to nie. I jeszcze Milence nie bardzo dawał spać. Co zasnęła, to albo zaczynał krzyczeć albo wymyślał sobie jakąś nową zabawę, oczywiście głośną. Miałam już ochotę zakneblować i związać, ale jakoś przetrwałam do wieczora. Teraz moje aniołki śpią. Oby dzisiejsza noc była spokojniejsza.
Dobranoc, muszę odespać, bo jak zombie wyglądam dzisiaj
 
Ja dzis tez tylko na chwilke po pracowitym dniu. Wielkie sprzatanie za plecami (ktore swoja droga troche pobolewaja he he), gotowanie tez czesciowo rozwiazane a i wieczorem starczylo sil na troce przyjemnosci odpowiednich do chwili i wybralismy sie z mezem posluchac oratorium w jednym z kosciolow. Warto bylo choc pogoda bynajmniej nie sprzyjajaca spacerom bo snieg z deszczem zacinajacy dosc ostro w twarz. Takie w tym roku swieta - bardziej zimowe niz wiosenne...:-( I szkoda, ze jak ma sie troche czasu na spedzenie go z rodzina to nawet na spacerek nie da sie wyjsc...:-(
Moze bedzie lepiej choc wedle prognozy niestety nie bardzo sie na to zapowiada.

No i najwazniejsze: gratulacje dla wszystkich nowo rozdwojonych! No i aby, zadna z nas nie spedzala tych swiat samotnie w szpitalu bez istotnego powodu;-):-) Rozdwajajmy sie juz po swietach - no chyba, ze ktorejs naprawde bardzo sie spieszy.
 
a mi na wszystko czasu brak maly Nikos robi sie coraz to niegrzeczniejszy ...caly czas problem z kupka nie spałam oddawna ;\ z M nie ciekawie u nas on chyba przechodz babyblues i anty zonowanie tak jakbysmy nie istnieli...moja mama wrociła z niemiec i juz chce zeby tam wracała na moje dzicko mówi moj synek przychodz jak juz zasxnoł i go bierze budzi bo ma ochote siez nim pobawic wszystko robi zle nic nie umiem szlag juz mnie trafia !


A le.... Wesołych Swiat kochane mamusie ;]
 
reklama
GRATULACJE DLA NOWOROZPAKOWANYCH MAMUŚ :tak::-):tak::-):tak::-)

u na s dziś była położna - pierwszy raz :szok: a Julka dziś skończyła juz tydzień
K musiał zadzwonić do szpitala i opieprzyc paniebo mimo iż same powiedziały że spr adres przychodni to nie zrobiły tego i zgłosiły do innej:wściekła/y:a nazwę podaliśmy:wściekła/y:
oczywiście kazały iść do anszej przychodni i to zgłosić więc K powiedział że skoro nie wywiązały się z obowiąku to niech same to naprawią i połozna ma przyjść dzisiaj:crazy::crazy::crazy: mój mąż jest spokojnym człowiekiem ale jak się juz go wyprowadzi z równagi... :szok::szok::szok: w kazdym razie moje rany i macica maja się dobrze z Julka tez ok, tylko że dopiero wysłaliśmy krew na badanie m.in. na fenyloketonurie i teraz czekamy na wyniki
 
Do góry